Gene Wilder

Jerome Silberman

8,3
3 675 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gene Wilder

Te jego charakterystyczne blond loki...zawsze go rozpoznam w filmie :) Uwielbiam go.Widziałam z nim kilka filmów (komedii) i naprawdę muszę stwierdzić,że zajebisty aktor.Przekomiczny.

monicamoniaa

Ja też! stawałam na głowie, żeby niektóre zdobyć, bo u nas w kraju z tym ciężko i nie zawsze może się to odbyć legalnymi drogami:P Najlepiej jednak wypadał w partnerstwie z Brooksem, ale jego inne wyczyny również są niczego sobie. "Zacznijcie Rewolucje Beze Mnie" i "Przygody Najsprytniejszego z Braci Holmes" to chyba moje ulubione jego filmy spoza "kanonu". Szkoda, że "Rhinoceros" ma tak schrzanioną pierwszą połowę, bo pewnikiem byłyby faworyt.

monicamoniaa

I te jego niebieskie duże oczy... najbardziej podobał i się w "Young Frankenstein", a z dzieciństwa pamiętam go w "Nic nie słyszałem nic nie widziałem" mój ulubiony aktor... jak byłam dzieckiem to bardzo mi się podobał... zauroczył mnie jego uśmiech ...ach :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones