George ClintonI

6,2
34 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby George Clinton

Uwielbiam muzykę funk, w szczególności Jamesa Browna. Jego utwory są mocno zakręcone, zwydziwiane, wręcz psychodeliczne. Niesłyszałem zbyt wielu, ale te, co słyszałem, wywołały na mnie całkiem miłe wrażenie, choć nie takie jak ww Jamesa.

Jeśli ktoś lubi tego typu muzykę to polecam utwory wykonawców
George Clinton:

Loopzilla
George Clinton & Parliament Funkadelic - She's A Bad Mama Jama

James Brown:

Sex Machine
Play That Funky Music White Boy
Papas Got A Brand New Bag
I Feel good (to jego!)
Living in America
I'm a soul man (choć to bardziej soul)

Inne:
Johnny Harris - Odyssey (to ten utwór, co w GTA San Andreas leciał przy zawodach lowriderów)
Funky Town
Cameo - Candy
Dazz Band - Let It Whip
Isley Brothers - Between The Sheets (genialne!)
Kool & The Gang - Summer Madness
Kool and the Gang - Hollywood Swinging
War - Low Rider (znane i świetne)
Zapp & Roger Troutman - I Can Make You Dance
The Fatback Band - Yum Yum (Gimme Some)
Ohio Players - Love Rollercoaster

Pozdrawiam!

Bruce_Lee

Ja też bardzo lubie ten gatunek :) I moge ci polecić pare utworów ale nie jestem pewien czy słyszałeś je, ale zamieszcze :):

Dazz Band - Brick (Disco Jazz)
Edwin Starr - Contact (12'' version) (po prostu wyje...y kawałek:))
Destination - Move On Up (jeśli słyszałeś Kanye West'a - Touch the sky to poznasz :)
The Miracles - Love Machine
Earth, Wind & Fire - Let's Groove
Earth, Wind & Fire - Boogie Nights
Earth, Wind & Fire - Boogie wonderland
Rick James - Superfreak
The Tramps - Disco Inferno (Burn Baby Burn)
Boney M - Daddy Cool
Chic - Le Freak
Morris Day And The Time - Jungle Love


A z James'a to bardzo podobaja mi sie kawalki "Get Up Offa That Thing" i "Night Train" :)

To może tyle narazie bo można wymieniać i wymieniać a te które podałeś to niektóre juz sciaglem bo reszte znam :)
Pozdrawiam :)

Bruce_Lee

"Play That Funky Music" to nie jest piosenka Jamesa Browna tylko Wilda Cherry'ego. Od razu wiadomo, że ściągnełeś ją z jakiegoś programu P2P bo tam jest nazwana najczęściej pod Jamesem Brownem :]

Bruce_Lee

"Play That Funky Music" to nie jest piosenka Jamesa Browna tylko Wilda Cherry'ego. Od razu wiadomo, że ściągnełeś ją z jakiegoś programu P2P bo tam jest nazwana najczęściej pod Jamesem Brownem :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones