George MillerII

George Miliotis

7,9
3 913 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby George Miller

Wyszłam z filmu niesamowicie pobudzona, oznajmiwszy całemu światu że to jest bardzo dobry film:D ALE najważniejszą kwestią są dla mnie efekty specjalne. Cały film nie jest kręcony na green screenie i to się wyczuwa. Do tego mrukliwy Tom Hardy, przypakowana Theron i go go on the Fury road! :D

czarownica_4

Pierwszy raz widzę kogoś komu nie podoba się to że prawie wszystko było kręcone bez użycia green screena :) Jak dla mnie to duży plus ale co kto lubi. Mi tam się już przejadły transformersamy, aczkolwiek od czasu do czasu można :D W każdym razie film jest naprawdę fenomenalny hahahaha obviously :) Ja nie mogę się do niczego przyczepić ani do mrukliwego Hardego ani tym bardziej do świetnej, mimo iż "przypakowanej" Theron ;)

CriticMan

Właśnie brak green screenu był dla mnie na plus :D prawdopodobnie nadal oszołomiona filmem tak sformułowałam zdanie, że brzmi jakbym była przeciwko mrukliwemu Maksowi i przypakowanej Theron, a dla mnie to były zdecydowane plusy. Mnie też już zaczynają męczyć filmy przeładowane CGI, no bo ile można mate?

czarownica_4

Możliwe też że to ja byłem tak oszołomiony że źle to odebrałem :) A co do CGI to można sobie avengersów do obiadu obejrzeć co oczywiście nie jest niczym złym ale ilość filmów bazująca tylko na efektach i na niczym innym jest zdecydowanie zbyt duża...
Soooooo...Chyba nie prędko zobaczymy kolejną część o ile w ogóle więc chyba skuszę się aby obejrzeć kolejny już raz "mrukliwego i przypakowaną"
Witness me !!!

CriticMan

Mad Max Fury Road zaskarbił sobie serca krytyków i widzów. Uważam, że na kolejnego Maksia nie będziemy wcale tak długo czekać. Po takim sukcesie komercyjnym producenci nie będą mieli żadnych oporów, aby finansować kolejną produkcję. Z tego co czytałem, gdzieś w Internecie to Miller już bodaj ma koncepcję na kolejną część i prawie gotowy scenariusz. Przypomnijmy sobie dlaczego, tak długo musieliśmy czekać na Mad Maxa nowego ? Po pierwsze zmieniły sie trendy, producenci nie widzieli w tym dochodu. Po drugie ostatnia część Maksia z Melem wcale, aż taka rewelacyjna nie była i wielkiej kasy nie zarobiła. Sądzę, że teraz w dobie kiedy realia postapokaliptyczne są w modzie, zaś Miller pokazał, że potrafi Szalonemu Maksiowi dać kopa to producenci będą nalegać na kolejne części.

myst14

Ja się bardzo cieszę z powodu tego że ludzie zaczynają się nudzić filmami przeładowanymi CGI. Najnowszy Mission Impossible jest tego przykładem. A tymczasem trza czekać na nowego Maksa, bo skoro Miller ma gotowy scenariusz to już kwestia czasu :D

myst14

Ponadto wkrótce nowy Fallout, który też zapowiada się na mega petardę, więc generalnie hype na postapo jeszcze wzrośnie. Jak znam życie to jakiegoś serialu HBO w konwencji doczekamy.

CriticMan

Tom to kot Mruczek jak nic

czarownica_4

No i właśnie to jest dobry kierunek mam nadzieję ,że inni twórcy pójdą tą drogą również!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones