Geraldine McEwan

Geraldine McKeown

8,3
2 173 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Geraldine McEwan

JEj rola w Pannie Marple była świetna czemu zamienili ją na ta stara indożycę?

niziel

Dokładnie! ona była świetna, a tu w kolejnej części ten 'indyk' ;/

niziel

No fakt faktem ten "indyk" zmarł ok 20 lat temu ;( wiec grała wczesniej...ale i tak Geraldine jest lepsza, jakas taka fikusna

niziel

ypuszczono w serii odcinki z indykowatą marple czekając na nakręcenie nowych odcinków z naszą ukochaną;)

Kumorion

Widzę że w 2008 kręcą z Julia McKenzie - czyli lipa, tak?

krzaki69

Nie będzie lepszej panny M. jak Geraldina Mc Evan. Jest idealna do tej roli! Sama Agatha Christie byłaby zachwycona!

Nuneczka

Ta...:) Jak David Suchet :)

Hmm_Ciastko

100/100

niziel

Podobno poszła na emeryturę
A szkoda. Mogłaby dokończyć to, co zaczęła

Curious_321

mnie tam ta nowa sie podoba. wiekszosc czasu wyglada na dobrotliwa staruszke, ale nieraz spojrzy z przenikliwoscia wlasciwa pannie Marple. Geraldine tez byla niezla, ale powiem szczerze ma w sobie cos, co mnie przeraza, takze sama najbardziej wygladala jak morderca;p.

nieznosna_marta

stare babcie są przerażające. Może dlatego, że takie stare?
Geraldine sprawiała wrażenie ciekawskiej, głupiutkiej babki, która chciała o wszystkim wiedzieć (szczególnie o sąsiadach i ich relacjach między sobą) co przy okazji wyglądało na jej jedyną rozrywkę. Wiemy jednak, że chodziło o coś więcej =D

niziel

Była świetna w tej roli, lepsza niż McKenzie. Na pierwszy rzut oka wyglądała jak typowa stara panna, trochę taki podstarzały chichoczący podlotek, lubiący wszędzie wścibiać nos. Ale to przenikliwe spojrzenie i miażdżąca inteligencja, połączone z nieodpartą charyzmą, sprawiały, że dla stanowiła dla mnie uosobienie ksiązkowej panny Marple. Po prostu miała w sobie to coś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones