Gillian AndersonI

Gillian Leigh Anderson

8,5
28 254 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gillian Anderson

Oficjalnie Gillian Anderson dołączyła do obsady 4 sezonu The Crown! zagra pierwszą brytyjską panią premier, Margaret Thatcher. Ja tam czekam z niecierpliwością. :D

https://naekranie.pl/aktualnosci/the-crown-gillian-anderson-zagra-margaret-thatc her-w-4-sezonie-3931354

ewczixo

Perła.
Gra świetnie.

ewczixo

A no pokazała kawał dobrego warsztatu aktorskiego w tej roli. Ten akcent, sposób mówienia. Nie ustępuje niczym Meryl Streep, która zagrała Żelazną Damę w 2011 roku.

riven

Moim zdaniem przewyższa Streep.

riven

Ona w tej roli przewyższa Streep pod każdym względem. Streep była bardziej karykaturą i kompletnie nie rozumiem zachwytów nad tą rolą w filmie z koszmarnym scenariuszem.

ewczixo

A ja uważam, że przesadziła z ekspresją. Mówi, jakby miała zaraz umrzeć. Margaret miała charakterystyczną „chrypkę”, ale grana przez Gilian mówi jakby zaraz miała umrzeć. Prawdziwa Margaret była też nieco „sztywna”, ale Gilian zagrała zdecydowanie zbyt „sztywno”. Jakby miała coś z kręgosłupem. I jest za ładna do tej roli, nawet spod charakteryzacji to za mocno przebija dla tej postaci. Ciekawa gra, ale jednak „przestrzelina”

ewczixo

Ja się zawiodłam strasznie. Wygląda i mówi jak by udar miała, albo wylew. Na szczęście ma więcej dobrych ról na koncie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones