Nie ma co ukrywać, jedynymi filmami jakie obejrzałem z jej udziałem były Matrix i Matrix Reaktywacja. I dobrze, przynajmniej zapamiętam panią Foster w jednej najlepszych ról trylogii.
Sympatyczny komentarz na YT:
"Uwielbiam postać Wyroczni. W mojej wizji Stwórcy ona zajęłaby jego miejsce. Przywitałaby mnie,...