Grace Gummer

Grace Jane Gummer

7,1
2 148 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Grace Gummer

Oglądam Extant i zastanawiałam się kogo ona mi przypomina, a przecież jest tak podobna do swojej siostry http://www.filmweb.pl/person/Mamie+Gummer-641719 no i o tym, że obie podobne do mamy nie trzeba chyba pisać :)

est_entei

Jak dla mnie najbrzydsza aktorka na świecie,..odrzucająca i nieprawdopodobnie antypatyczna do tego. Rozumiem,że jako córka Meryl Streep gra wszedzie, (mama to przy niej klasyczna piekność!) ale jest nie do zniesienia. Nie wiem czy brzydsza czy bardziej antypatyczna i odpychająca. Koszmarek istny.:-(

justykob

Widzę ją po raz pierwszy i ani mnie ziębi ani grzeje. Od razu zauważyłem podobieństwo do mamy. Co mnie zastanawia: skąd taki olbrzymi ładunek niechęci w Twoim poście???

kotek38

Mam wrażenie że łopatologicznie to we wpisie wyjaśniłam. A ją ja widze na okrągło, nie po raz pierwszy. Stąd. I zdecydowanie mnie ziębi.

justykob

Ma całkiem niezłe włosy w "Learning to drive". ;-)

est_entei

Ja caly czas myslalam, ze to jest jedna i ta sama osoba, podczas gdy w czesci produkcji widzialam Grace, a w czesci Mamie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones