Grzegorz Woś

6,0
90 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Grzegorz Woś

Cześć. Co sądzicie o tym wspaniałym aktorze (podliz)? Ja byłam dwa razy na spektaklu w teatrze Horzycy w Toruniu, w którym grał. I przychodzi do nas 30 marca na lekcje do szkoły. *__*

kooi

świetnie grał Hamleta, nie? *.*
ale odnoszę wrażenie, że facet na zdjęciu to nie on...

pigmejskipuszek

Nie mam pojęcie czy to On, ale miał przyjść do szkoły a nie przyszedł.

A Hamleta grał niesamowicie.

kooi

O zły -.-
Ale ci aktorzy to w ogóle jacyś dziwni są. Moja mama pracuje w firmie,
która sponsorowała teatr... Co roku fundowali też serwis porcelanowy dla
zwycięscy tego jakiegoś tam plebiscytu. Już tego nie robią, bo żaden z
tych, co wygrał, w ogóle się nie zainteresował, nie podziękował itd...

pigmejskipuszek

; o
A najgorsze jest to, że kupiliśmy Mu prezent i nie ma co teraz z nim zrobić. Pff.

kooi

Jak to? Miał przyjść i nie przyszedł? Nie powiadomił i nie przeprosił? To naprawdę jest dziwny, aż trudno uwierzyć! Ale to chyba typowy facet, oni zazwyczaj chowają głowy w piasek, zamiast otwarcie i odważnie powiedzieć o co chodzi. Choć gra rzeczywiście świetnie...

walsorim

A może to było zwykłe nieporozumienie... ?

walsorim

Nie wiem czy takie nieporozumienie, skoro raz to przełożył a drugi nie przyszedł wcale. Nauczycielka polskiego ustalała wszystko z sekretarkami i wszystko było w porządku. One mówiły, że to naprawdę spoko facet i na pewno się zgodzi.

kooi

To naprawdę dziwne... Widocznie lepiej takich spraw nie załatwiać przez sekretarki...

kooi

Jenyy... Byłam na "Kaleka z Inishmaan".. Niesamowity głos.. Niesamowity aktor. Wydaje mi się, że nadaje się tylko do teatru.. Ponieważ na żywo wszystko jest takie piękne.. Głosem oczarowuje.. Jak raz byłam na kalece, tak niedługo idę znowu.. Cudo. Bravo.

"I przychodzi do nas 30 marca na lekcje do szkoły. *__* "
Oww..! Mam nadzieję, że do nas też przyjdzie.. Nigdy tak się nie fascynowałam teatrem, jak teraz.. Lubiłam, ale bez przesadnie.. *_*

laoujepars

Rzeczywiście, ma niesamowity głos... ale na tę lekcję to on ostatecznie nie przyszedł... Wygląda to tak, jakby olał 30 osób, włącznie z nauczycielem... Aż się w to nie chce wierzyć, żeby dorosły człowiek, który świetnie potrafi posługiwać się słowem, w dobie telefonów komórkowych i internetu, zrobił coś takiego!!! Ale ja jeszcze myślę, że jednak to mogło być jakieś nieporozumienie...

kooi

Byłem 28.11.10r. w teatrze Horzycy w Toruniu i tam genialnie zagrał tytułową rolę w spektaklu Kaleka z inishmaan

konrad7594

To najlepszy spektakl, jaki u Horzycy widziałam - a widziałam wszystko to, co teraz jest w repertuarze i więcej. Poza tym na koniec okropnie się wzruszyłam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones