Haley Joel Osment

8,4
10 779 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Haley Joel Osment

Haley to cudny dzieciak. Widziałam go w Podaj Dalej i Szóstym zmyśle. Te jego piękne oczęta heh :)

użytkownik usunięty
Agatka

nie wiem ile masz lat ale jak możesz być tak zdziecinniała??? Koleś rzeczywiście ma wielki talent ale teraz gdy ma 16 lat nadal wygląda jak dzieciak...
Bez obrazy oczywiście
Kruczek:)

Agatka

widzialemgo w:"Podaj Dalej", "Szóstym zmyśle" i "AI"
wtedy byl moze i ladny, ale teraz jest taki.. jakis... nieladny
spojrzcie na porownanie:
http://www.kidactors.com/haley/photos/cheadshots/hjo-hs00-01.htm [www.kidactors.com/haley ...]

qrczak

No cóż nie od dziś wiadomo,ze dziecko po pewnym czasie zmienia się w mężczyznę...A wiek,w którym jest teraz Haley to własnie ten czas-czas zmian.Bez wątpienia jedank dla mnie on ma talent-nie bez powodu był nominowany do Oscara. (widziałam go w Podaj dalej,Szóstym zmyśle,A.I-Sztucznje Inteligencji,i niedługo zobaczę w Bozych Skrawkach-bo właśnie kupję je na aukcji :) ) Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
Agatka

Hey!
Szczota ale dałeś człowieku porównanie :D :D sto razy ładniej wyglada na tym zdjęciu gdzie jest starszy, ale jak wiadomo są gusta i gustaw :) :)


Chłopak wciąż jest ładny, jak nie ładniejszy :D :D
( ale to tylko moja opinia:)

POZDRO!! SLP RLZ!!!!!!

Agatka

popieram!!!! jest Najpiekniejszym chlopcem na swiecie.......... ;* Cmok for you aLL ;*

użytkownik usunięty
placebo_2

Najpiękniejszy człowiek we wszechświecie !! ;************

Agatka

hihihih, no oczy to ma takie ze mozna odpłynąc :] ii az sie głupio czuje bo on taki jest młodziutki, a nam tylko jedno w głowie :P tylko go nie skrzywdzcie :DDD

użytkownik usunięty
Divian

No wiesz.... hehe....... ja bym go nigdy przenigdy nie skrzywdziła. kocham go. bez wątpienia moję to oznajmić całemu światu. ;* chciałabym go poznać ;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones