Haley Joel Osment

8,4
10 779 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Haley Joel Osment

Wiecie ze Haley bedzie odpowiadal w sadzie za posiadanie Marihuany i jazde samochodem po pijanemu?? niezle co:P :P tak naprawde nie spodziewalam sie tego po nim:P no ale jak kazdy lubie sobie poszalec(lol2)

JaWiemTySieDomysl

buahahaha...no co ty..nie wierze;)) no to niezłe z niego ziółko a ja myślałam że jest taki grzeczny

JaWiemTySieDomysl

Widocznie jego slodka buzia kryje wiele tajemnic:P no ale coz po facetach mozna sie wszystkiego spodziewac:P

JaWiemTySieDomysl

O LOL.... No niespodziewałam się tego po nim... No no no... Szaleje chłopak, szaleje... I dobrze!!
Ale, że taki grzeczny słodki chłopczyk...hmm
skąd to wiesz...?:P

Figa

taaa...szaleje "I dobrze"???????????????????? posiadanie marychy, jazda po pijanemu..."TO DOBRZE"???

Figa

taaa...szaleje "I dobrze"???????????????????? posiadanie marychy, jazda po pijanemu..."TO DOBRZE"???

Figa

Jena, jakie wy jesteście puste. Nie rozumiesz, że jeśli Haley się nie opanuje to z najgenialniejszego dziecięcego aktora stanie się drugim Macauleyem Culkinem? Byłoby naprawdę bardzo niefajnie, gdyby tak wielki talent skończył jak słodki Kevinek. ( A odchodząc od tematu, za "A.I." powinien dostać drugą nominację do Oscara.)

Clarence

Nie miałam na myśli, że to co robi jest dobre. Poprostu jest to jego sprawa, wiele nastolatków tak się zachowuje, a on pokazuje, że nie jest nic lepszy. Nie obawiałabym się, że skończy jak Culkin. Ten był rozpieszczonym dzieciakiem, któremu sława szybko uderzyła do głowy. Haley jest już "duży" więc chyba wie, co robi. Mam nadzieje. Bo było by go szkoda. Myśle, że jest poważny i po rozprawie się opamięta. Każdy ma złe dni..., no nie? Jeszcze raz zaznaczam, ze nie uwazam, że jego postępowanie jest prawidłowe. Poprostu dojżewa i chce się wyszaleć. I mam nadzieję, że mu jak narazie wystarczyło już tego szaleństwa.
Co do AI- w 100% popieram.

Figa

Ja tez mam nadzieje ze nie skonczy tak jak Culkin... a zreszta przeciez ma juz 18 lat i chyba wie co robi, a zgadzam sie z Figą ze chlopak po prostu MUSI SIE WYSZALEC i nic na to nie poradzimy ze wlasnie tak:P no ale coz, a co do AI tez nie mam watpliwosci powinien dostac nominacje....:)

Figa

Skąd wiem?? na onecie zauważyłam temat "Gwiazda szóstego zmysłu odpowiada przed sądem" czy coś takiego. No i weszłam a tam zdjęcie Haley'a i pisze że bedzie odpowiadał przed sądem za posiadanie Maryhy i jazę po pijanemu:P

JaWiemTySieDomysl

napewno mu przejdzie...mam nadzieje że Haley nie powtórzy błędu Culkina i nie stanie sie takim ćpunemi pijakiem jak on

Nathalia

no tak był wspaniałym aktorem a teraz się zapadł i próbuje powtórzyć karierę Culkina!
mam nadzieję że z tego wyjdzie bo osobiście bardzo go polubiałam...

JaWiemTySieDomysl

co wy tak najeżdżacie na Culkina? Miał sprawe ale to chyba nei znaczy ze ciagle ćpa co nie? :|

Chociaz nie wiem...:D
mam nadzieje ze obaj dadzą sobie z tym spokój.

pzdr;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones