Haley Joel Osment

8,4
10 673 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Haley Joel Osment

Jego twarz nie urosła, szkoda mi go :/

EloBoss

Hahahaha twarz nie urosła

EloBoss

dokładnie, głowę ma wielka a twarz mała jak dawniej.

EloBoss

Ma chłopak pecha, że mu tak twarz tyje dookoła...
Jakby się ogolił, mógłby być słoneczkiem w Teletubisiach :P

EloBoss

Niech Ci nie będzie go żal. Choć nieatrakcyjny, to na bank lasek ma na pęczki, bo znany i ma kasę.

Sighma

O no własnie być może własnie tak jest, z pewnością ma w czym przebierać. Dobry byl w tych starszych filmach gdzie grał jako dziecko...

megan94

Nadal świetnie gra (polecam np. Bogaci i rozpustni - krótki, śmieszny serial), choć urodziwy nie jest. Nie za bardzo urósł w górę, za to urósł wszerz. Mi akurat najbardziej nie podoba się w nim to, że sprawia wrażenie zaniedbanego. Broda, włosy które dawno nie widziały fryzjera.
Myślicie że jego obchodzi że ktoś go żałuje? :) I tak ma wszystko to, o czym my możemy marzyć. Jestem pewna, że niejeden taki współczujący chętnie by się z nim zamienił.

Sighma

''Jestem pewna, że niejeden taki współczujący chętnie by się z nim zamienił.''
Raczej nie ... :D

Sighma

Normalny facet ludzie są złośliwi, myślę że zazdroszczą mu osiągnięć już jako dziecko zrobił więcej niż nie jeden z nas. Może nie czeka go jakaś wielka kariera dalej ale nie ma co go obrażać i oceniać.

Sighma

Same lachony ktore leca na kase wiec nie ma czego zazdroscic

EloBoss

To prawda. Doskonały aktor, który dużo gra, ale w 2 lidze. Szkoda...:-(

EloBoss

Raczej jest tak otyły, że wygląda jakby głowa mu urosła a twarz pozostała taka sama.

EloBoss

Jest na maksa otłuszczony. Jakby schudł to by dobrze wyglądał.Zaniedbał się strasznie.

EloBoss

Ja tam widzę że urosła i to za bardzo. :)

EloBoss

Szkoda Ci go? Sugerujesz się wyglądem twarzy przy ocenie człowieka- dodam, że dawno nie widziałam tak chamskiego, prostackiego komentarza- żenujące.

EloBoss

Twarz mu urosła, ma tylko bardzo blisko osadzone oczy. Wg. mnie był brzydkim dzieckiem. A brzydkie dzieci to brzydcy dorośli. Czasem można łudzić się i mówić, że dziecko jest urocze. Ale już w dzieciństwie po rysach, proporcjach twarzy, widać kto w dorosłości będzie cieszył się ze swojej urody, a kto dołączy do całej reszty nijakich ludzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones