Halit Ergenç

8,2
2 094 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Halit Ergenç

Jakbym zobaczyła go na ulicy to nie zwróciłabym w ogóle uwagi, ale jest tak uroczy w swojej roli Sulejmana, tak męski, ale też ciepły, że aż się rozpływam :)

carolotta

Nie lubię porównań ale Halit jest niesamowicie podobny do Joe Bastinicha :)

http://www.filmweb.pl/person/Joe+Bastianich-2009927

tomucho77

Faktycznie, nie pomyślałam o tym wcześniej, ale oglądając program z nim też mi się podobał :) Widocznie to mój typ : łysi o wyłupiastych oczach :D

carolotta

Jestem tego samego zdania. W życiu nie zwróciłabym na niego uwagi, ale teraz gdy oglądam Wspaniałe stulecie, jest dla mnie bardzo atrakcyjny... Ten jego wzrok :D

kasiarzyna94

Ma władzę ,charyzmę ,siłę.. My kobiety kochamy takich facetów! Nie ma znaczenia,że jest łysy,niewysoki ,z wyłupiastymi oczyma. Być może te cechy wyglądu dodają mu nawet uroku. Ma po prostu to,co imponuje każdej kobiecie. Dla mnie jest super atrakcyjnym, charyzmatycznym mężczyzną!

aniaU2

ma super wyrzeźbione ciało, kark. A scenarzystka świetnie go nakreśliła dialogami i monologami. Wrażliwa poetycka dusza w silnym dzielnym śmiałym ciele bogatego casanovy - ideał <3

aniaU2

a mi jako mężczyzna się nie podoba, nie mój typ. ale uśmiech ma super

aniaU2

Mów za siebie, był straszny dla kobiet, a ty widocznie jesteś masochostką

mUnIeCa_2

Wypowiadam swój wlasny poglad("Mów za siebie").A nazywanie mnie masochistką na podst wyrazonego przeze mnie pogladu uważam za.....groteskowe !

mUnIeCa_2

mUnleCa
Dla jakich kobiet był straszny ? O czym Ty piszesz? Chyba, że w jakimś serialu, bo w życiu na pewno nie.

aniaU2

aniaU2
Takie małe sprostowanie. Halit Ergenc ma 183 cm wzrostu i nie można o nim pisać, że jest niski. Jego żona Berguzar Korel też jest wysoka, ma 180 cm wzrostu. Dalej piszesz, że jest łysy. To nieprawda, jest łysiejący, wyleniały, ale nie łysy. Oczy ma przepiękne i w całym świecie jest z tego znany oraz ze swojej roli Sulejmana. Ma charyzmę i jest taki męski. Jeszcze usta ma takie kształtne i miękki, ciepły głos. zresztą ładnie śpiewa. Pewnie na ulicy też nie zwróciłabym na niego uwagi, ale jako Onur dla mnie jest bardzo atrakcyjnym mężczyzną. Już jako sułtan wygląda nieco gorzej. Może gdyby zgolił wąsy pod nosem, to lepiej by wyglądał. Te wąsy i broda go postarzają.

AnkaJ_3

Co do tego jakie podejście Halit ma a raczej miał.....poczytaj sobie o jego związku z Berguzar. Ich miłość zaczęła się od romansu na planie "Tysiąca i jednej nocy". Halit był wówczas w związku, zdradzał z Berguzar swoją ówczesną narzeczoną a później żonę, Gizem Soysaldi. Soysaldi zaszła z Halitem w ciążę a na wieść o niewierności męża, usunęła dziecko :( Para sie rozwiodła a jakiś czas później ożenił się z Berguzar. Oczywiście jak to bywa w życiu, fakt że ich związek zaczął się od kłamstwa i zdrady miał negatywny wpływ na ich związek. Berguzar przeżywała koszmar, kiedy Halit zagrał główną rolę, pożądanego przez piękne kobiety sułtana Sulejmana we "Wspaniałym stuleciu". Berguzar dostała tam epizodyczną rolę i zrobiła na planie poważną scenę zazdrości swojemu mężowi. Po prostu bała się, że czeka ją podobny los, jak pierwszą żonę Halita. Kryzys był na tyle poważny, że dopiero terapia małżeńska uratowała ich przed rozwodem. Ten fakt odbił się również na Halicie tak samo jak na Berguzar. On też bał się, że skończy jak Gizem Soysaldi. Gdy Berguzar otrzymała główną żeńską rolę w serialu "Karadayi" a główną męską rolę Kenan Imirzalioglu, dla którego głowę traciło wiele aktorek z którymi grywał. Halit zniósł to jednak łagodniej, niż jego żona. Wszystko ograniczyło się z tego co wiem do tego, że starał się unikać go podczas przeróżnych gali

HotChocolate90

To informacje z serbskiego lub słoweńskiego pudelka. Halit i Berguzar nigdy nie mieli romansu ani przed, ani po jego ślubie. To co było widzieli wszyscy na ekranie - zaczęło między nimi iskrzyć kiedy on był krótko przed ślubem, a ona właśnie się zaręczyła. Zaczęto pisać i snuć domysły dopiero wtedy, kiedy ona zerwała zaręczyny a ona wkrótce potem się rozwiódł, ale nigdy nie było żadnego zdjęcia itp. potwierdzającego romans. To jest Turcja, tam jeszcze niedawno za zdradę karano więzieniem, taki skandal złamałby obojgu życie. I tak drogo zapłacili i płacą za swoją miłość, zwłaszcza płaci Berguzar , mimo, że to Halit się rozwiódł. Czy jego żona była w ciąży wie tylko ona, to kobieta kompletnie bez klasy. Rok po rozwodzie zaczęła w mediach opowiadać niestworzone historie o byłym mężu, mimo, że zapłacił jej odszkodowanie ok. 200 000 dol. i podpisała umowę, że nie będą publicznie prać brudów. Jego była żona koniecznie chciała zrobić karierę aktorki, ale nic z tego nie wyszło, zemsta porzuconych kobiet bywa straszna. Berguzar nigdy nie byłaby z Halitem, gdyby jej ojciec nie zmarł w 2005 r. On nigdy nie zgodziłby się na związek z kobieciarzem i rozwodnikiem, Berg. pochodzi z tradycyjnej islamskiej rodziny, ma twarde islamskie zasady i Halit musiał się natrudzić, żeby ją zdobyć. Może dlatego tak bardzo się zmienił, jest przykładnym mężem i ojcem.

mimoza_6

Akurat o tym jaki był wcześniej słyszałam. Nie wiem, czy to prawda, czy były to jedynie plotki, ale to jaki Halit był wcześniej, podobno było jedną z przyczyn jego konfliktu z Tardu Flordunem. Aktorem który grał Kerema w "1000 i 1 nocy". Podobno, początkowo to właśnie Tardu miał zagrać postać Onura, jednak producenci serialu w ostatniej chwili zmienili zdanie, przyznając tę rolę właśnie Halitowi. Do tego, podobno w grę miały dojść zranione uczucia. Ponoć kilka lat wcześniej, Halit miał uwieść aktorkę w której Tardu Flordun był zakochany i z którą chciał się ożenić (podobno nawet się jej oświadczył), ponoć Halit i Tardu omal się nie pozabijali na planie tego serialu. Czy to prawda? Nie wiem. Ale oglądając serial widać, że w miarę upływu odcinków, obaj aktorzy mają coraz mniej wspólnych scen.

Jak pisałam nie wiem czy to co o nich czytałam to prawda, czy może są to artykuły, oparte na nie popartych faktami plotkach.

HotChocolate90

Gdzieś też o tym czytałam, ale czy to prawda nie wiem. Tardu F. związał się z aktorką grającą w tym serialu Edę, ona się rozwiodła chyba dla niego, byli ze sobą 5 lat ale związek się rozpadł. On chyba nie jest żonaty, mimo, że ma już trochę lat. Halit był uwodzicielem, Berguzar poznał w kawiarni gdzieś w 2002-3 r, umówili się raz czy dwa. Berguzar jest bardzo wrażliwa i nieśmiała, Halit mówił w wywiadzie, że "trudno ją było zrozumieć" a ja myślę, że nietrudno było zrozumieć o co jemu chodzi a Berg. wychowano surowo - do 20 roku życia nie wolno było jej mieć chłopaka. Jej rodzice, mimo, że bardzo znani aktorzy prowadzili skromne życie i tak wychowali obie córki. Z kolei ojciec Halita był żonaty 5 lu 6 razy i syn chyba sie wrodził w tatusia rozpustnika.Halit się przewiózł, poznał dziewczynę na wakacjach tuż przed rolą w "1000 i jednej nocy", zakochał się na zabój i po miesiącu oświadczył. W czerwcu 2007 r. wzięli ślub, tyle, że miłość minęła i w międzyczasie zakochał się w Berguzar. Jednak gdyby chciał odwołać ślub rodzina dziewczyny nie darowałby mu skandalu. W Turcji takie sprawy traktuje sie inaczej. Myślę, że ta sytuacja, kiedy musiał czekać z rozwodem rok (takie prawo w Turcji), przekonanie Berguzar, żeby tuż przed ślubem zerwała zaręczyny, wreszcie nagonka na nich spowodowały, że stał się innym człowiekiem. Nikt nigdy w Turcji nikt nie odważył się napisać o ich romansie, to by drogo kosztowało gazetę, bo nie ma żadnych dowodów, były tylko domysły, kiedy się związali już jako ludzie wolni.

mimoza_6

Skoro jak piszesz, Berguzar była wychowana tradycyjnie i surowo, to Halit musiał mieć dużą siłę perswazji, skoro nakłonił Berguzar, by poszła z nim do łóżka przed ślubem :) :). Kiedy się pobierali, Berguzar była już w ciąży. Ich synek, urodził się zaledwie pół roku, po ich ślubie. Ciekawe, jak zareagowali na to jej rodzice? I czy polubili zięcia?

carolotta

Ciepły to aktor a prawdziwy Sulejman kazał zamordowac żonę i dorosłego syna, czy badajże dwóch synów. Ale nadspodziewanie dobrze się ogląda, nie spodziewałam się że tak wciąga, podobnie jak wciąga Czas honoru chociaż to żadne arcydzieło.

felicytas

Ciekawe jak te mordy przedstawią ?

tomucho77

Mustafę uduszą, jest na yT. Podobnie jak smierć Nigar, Ibrahima, Hafsy, Hatice i samej Hurrem. Więc szukajcie a znajdziecie :D

Maly_debil

Duszenie Bajazyda i jego synów też jest na youtubie.

felicytas

Aktora nie znam (nie widziałam innych seriali ani filmów z nim), ale postać Sulejmana jest moim zdaniem w serialu przedstawiona właśnie z dwóch stron: męski, nieustępliwy władca, ale też ciepły i wybaczający mąż. Chodziło mi właśnie o to, że gdybym zobaczyła tego aktora na ulicy to by mi się nie spodobał, ale postać jaką gra jest pociągająca i urocza. I nie mówię tu o prawdziwym Sulejmanie, tylko o tym jak w tej konkretnej produkcji jest ukazany. Mi też ogląda się dobrze, chociaż jest trochę dłużyzn.

carolotta

No cos w tym jest, ale nie mogę z tego jak on przewraca oczami za każdym razem jak ktos się przed nim płaszczy xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones