Harrison FordI

Harrison J. Ford

8,6
98 995 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Harrison Ford

We wtorek wieczorem po obejrzeniu "Podziemnego krągu" (http://podziemny.krag.filmweb .pl/) i przypomniał mi się inny film w którym byłem przekonany główną rolę grał Harrison Ford a teraz zwątpiłem bo takiego filmu w jego bigrafi nie znalazłem. Pomóżcie zapewne go oglądaliście. Chodzi mi o film w którym detektyw (którego wydawało mi się grał Ford) został wynajęty do wykrycia/ znalezienia pewnej osoby. Osoba której depcze po piętach okazuje się być zawsze o krok przed nim, aż w końcu okazuje się że detektyw ma schizę i śledzi samego siebie a dokładnie czyny swojego mrocznego JA.
I jak przypominacie sobie ten film? Jeśli tak to jaki ma tytuł i kto gra detektywa jeśli nie jest to Ford?
a pod koniec filmu okazuje się że detektyw ma shizę i tak naprawdę śledzi swoje mroczne JA

Jak

Wydaje mi sie że chodzi Ci o film Harry Angel z Mickey'em Rourke właśnie w roli detektywa.

kudlacz

Dzięki za info, ale po przejrzeniu zwiastunów tego filmu to raczej nie to, przedewszystkim w mojej pamięci utkwił motyw że detektyw sam siebie śledził a więc i motyw shizofreni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones