Harrison FordI

Harrison J. Ford

8,6
98 827 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Harrison Ford

Byłem jego wielkim fanem jako dzieciak ,,bo on był taki fajny" w Gwiezdnych Wojnach, Inidana Jonesach i.t.d. Teraz kiedy trochę latek mi przybyło i stałem się ..hmm.. wytrawnym kinomanem :P, spojrzałem na niego, jego grę i filmy, w których występował, chłodnym okiem, nastawionym tak by się przyczepić do wszystkiego. I wiecie co? Wytrzymał drugą próbę ;-) Zdaję sobie sprawę że są aktorzy lepsi od niego: Robert De Niro, Pacino, Brando ALE pozostanie on moim ulubionym aktorem za bycie takim ludzkim, miłym i charyzmatycznym człowiekiem, a aktorsko bardzo nie wiele mu brakuję do podanych wyżej Geniuszy Aktorstwa ;-)

Wolfenstein

Dlamnie pozostanie On Hanem Solo albo Indiana... inne role to już nie to samo, zbyt dużo się go naoglądałem bedąc małym chłopcem... teraz z radością powracam do Gwiezdnych Wojen i Indiana Jones, sa to sztandarowe pozycje w mojej kolekcji filmów... a co do jego drugiej próby - dlamnie On dalej pozostaje młody :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones