"Heath Ledger przejdzie do historii Hollywood jako tragiczny symbol tych,których życie skończyło się przedwcześnie,lecz Jego duch przetrwa w niezapomnianych rolach,które są pełne pasji,iskry i dumy"
Trudno się z tym nie zgodzić...Był niesamowity i w moim sercu ma wyjątkowe miejsce już na zawsze...;'(((
„Robię to tylko dlatego, że dobrze się bawię. W momencie kiedy przestanie mnie to bawić, po prostu odejdę. Nie chcę robić tego do końca życia. Jeszcze tyle chciałbym odkryć.”
Heath Ledger
Heath Ledger nie był gwiazdorem, to media go takim uczyniły,
był nieśmiałym chłopakiem ,z ogromną wiarą iż można osągnac
gwiazdy ,4 kwietnia konczył by dopiero 29 lat.
Pancia, Ty chciałaś przeczytać tą "Heath Ledger: Hollywood's Dark Star", prawda? Mogę Ci częściowo poskanować co ciekawsze fragmenty jak znajdę chwilę!Wiem, że bardziej Cię interesuje polski przekłada, ale takowego na razie nie ma, więc przynajmniej kilka stron wersji angielskiej wyślę Ci na maila!
Jak tylko przyjdą mi książki i znajdę czas, z uwagi na Twoją sympatię do Heatha (i miłość do "Candy" ;) ) poprzesyłam Ci kilka stron!
Jeśli to nie problem dla Ciebie, Polalo, przesłałabyś mi również?
bloggerki1@vp.pl
Pozdrawiam serdecznie!
jesli mozesz to mi tez przeslij:) bardzo prosze
crazy_girl_me@op.pl
Heath to moj ukochany aktor i na zawsze juz tak bedzie, szkoda ze juz go nie ma:(