Heath Ledger

Heath Andrew Ledger

8,9
52 773 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Heath Ledger

W moim sercu na zawsze pozostanie pamięć o tym wspaniałym człowieku, kreacjach, których stworzył, o wspaniałym talencie, który bezwątpienia posiadał. Nie jest to żadne "wyznanie miłości", tylko wyrażenie uczucia jak bardzo Heath inspiruje mnie do dnia dzisiejszego i właśnie za to go kocham. Jego śmierć dla wielu była ciosem, a nie ( jak niektórzy zwykli mówić ) powodem do pokochania tego aktora i przelania swojego współczucia w sympatię. Istnieje szerokie grono, które od dawien dawna go ceni i cenić będzie. Dzisiejszy dzień jest dniem doskonałym, aby o tym fakcie przypomnieć i przede wszystkim wspomnieć wspaniałego Heath'a Ledger'a.

justinnes

Pięknie ujęte i napisane. Śmiało mogę się przyczynić do Twoich słów...

justinnes

Pieknie napisan :)
Uważam tak samo :*

kingofpeace

5 lat minęło.. Pamiętam jak dziś, kiedy pisałam w środku nocy jakiś dzisiaj już nic nie znaczący referat na studia i przez przypadek przeczytałam o śmierci Heatha w necie. Nie mogłam się pozbierać po jego śmierci wtedy i to uczucie pozostało jakoś do dzisiaj. Mimo że tyle lat minęło, mimo że żadne filmy się z nim nie pojawiają, człowiek o nim pamięta i wspomina od czasu do czasu. Nie dawniej jak tydzień temu oglądałam już po raz enty Brokeback Mountain, na którym byłam 3 razy z rzędu w kinie.
Jestem kinomanką od dziecka, przez "moje życie" przewinęło się wielu aktorów, których uwielbiałam, ale to właśnie Heath miał coś takiego w sobie,że człowiek chyba do końca swoich dni o nim nie zapomni.
Pamiętamy.

Binula

Mam to samo w moim życiu bylo wielu artystów, i geniuszy filmowych ale Heatha pokochał jeszcze jako dziecko w Obłędnym rycerzu. I chociaż nie znałam go a nawet nie wiedziałam jak się nazywa. Powrócił do mnie, owszem po śmierci ale ja go poznałam poprzez Zakochaną złośnice. I pamiętam jaki to był dla mnie szok kiedy zaczęłam szukać aktora który grał Patricka a tu się okazał ,że zaledwie kilka miesięcy wcześniej umarł.I od razu przypomniałam sobie jak oglądałam Obłędnego... mając zaledwie 10 lat i do dziś pamiętam ,że stwierdziłam iż jest przystojny.^^ W śród aktorów jest dla mnie najważniejszy, pomimo iz uwielbiam Hanksa i Deppa on zawsze będzie pierwszy :)

kingofpeace

Zgadzam się z Wami. Zawsze będę wracać do jego filmów. Uwielbiam patrzeć na niego, miał niezwykły talent. Wstrząsnęła mnie jego śmierć. I choć minęło już 5 lat to nadal we mnie siedzi. Dobrze, że mamy filmy do których można wracać po raz kolejny i kolejny.

Binula

Dokładnie. Zgadzam się w 100%. Miał w sobie to coś, co nie pozwala o nim zapomnieć, co tak jakby hipnotyzuje widza. Wspaniałe uczucie!
p.s. Brokeback Mountain oglądałam wczoraj wieczorem, również nie zliczę który to już raz. Mój ulubiony, perfekcyjny film. Ideał, którego długo szukałam, idealny klimat, muzyka, aktorstwo! W moim sercu nosi miano ulubionego filmu i... tak już chyba zostanie, z resztą zawsze patrzę na inne produkcje przez pryzmat "czy będzie lepszy od Brokeback?" i zawsze dochodzę do wniosku, że lepszego chyba jak dla mnie, na prawdę, nie ma. Oczywiście wspaniałe role Heath'a i Jake'a, niezapomniane, ponadczasowe :))

kingofpeace

Cieszę się, że istnieją tacy ludzie, którzy nadal o nim pamiętają i ta jakże smutna data - 22.01.2008 - nadal nami wstrząsa. Cieszę się, że nie jestem osamotniona w tych uczuciach i rozpamiętywaniu :))

justinnes

ja również sie z tego ceisze aż trzeba bylo klub zrobić ^^
Smutna jest data 22 ale jak piękna 4 kwietnia, strasznie zazdroszczę wszystkim którzy się w tedy urodzili ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones