ciekawe, co dalej? Myślę, że powinien się w coś
wkręcić, póki jest w formie. Zagrał bardzo dobrze,
przypomina się "stary Helmut" z filmów Viscontiego :).
Swoją drogą, wzruszyła mnie scena, w której grając
Yves'a ogląda w tv "Zmierzch bogów", ogląda tak
naprawdę siebie :). Możliwe, że Saint Laurent
i...
wiersze mojego autorstwa, zapraszam do czytania.
"Trzy wiersze dla Luchino Viscontiego i Helmuta Bergera"
Zmierzch bogów
Czerwone, przede wszystkim krwiste dymy i stal w perspektywie. Ogień na niebie określa dom,
tak myślę. Jest gorzej, niż we wczorajszym śnie, matko. Na ulicach komunizm rozdeptuje...