Henrik Lundström

Per Henrik Lundström

7,2
257 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Henrik Lundström

ZŁE ZDJĘCIE!!!!!!!!!!!!!!!! Widać na nim Andreas Wilsona (filmowy Erik Ponti ze "Zła"), a nie Henrika. Wstyd!

racjo

DOKŁADNIE!!!! KTOŚ SIĘ TU CHYBA POMYLIŁ I WSTAWIŁ ZŁE ZDJĘCIE BO INNEGO WYTŁUMACZENIA NIE WIDZĘ! Owszem aktor na zdjęciu (Andreas Wilson) grał razem z Henrik'iem Lundstrom'em w filmie "Zło" ale bez przesady...

racjo

Och, bez przesady. Z całą pewnością na zdjęciu nie widnieje Andreas Wilson. Nie wiem, kim jest Pan ze zdjęcia, ale po wklepaniu w google Henrik Lundström, znajduje również i tego Pana. Jednak ciężko uwierzyć, że filmowy Pierre wyrósł i zmienił się do tego stopnia.

racjo

Zdjęcie jest jak najbardziej dobre,chyba nie wiesz jak wygląda Andreas Wilson.Radze najpierw sprawdzic a potem sie wypowiadać

aleksandra2709

Mój post był pisany 4 lata temu, jakby ktoś nie zauważył, i zapewniam, że wtedy widniało tu zupełnie inne zdjęcie. Zanim ktoś napisze coś "mądrego", proszę wziąć to pod uwagę.

racjo

i ja się wtrącę ;) potem, w 2008, ktoś twierdził, że to nie on... też powątpiewałam w tą przemianę - od "Tillsammans", aż po teraźniejsze czasy... UF!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones