Henryk Machalica

7,7
5 339 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Henryk Machalica

BARDZO GO ŻAŁOWAŁAM I DO DZIŚ JAK OGLĄDAM TEN SERIAL TO GO WSPOMINAM I TO JU ŻNIE JEST TEN SAM FILM.SZACUNEK DLA WIELKIEGO AKTORA.

HODIA

zgadzam się w 100%
jeśli był jakikolwiek powód do oglądania tego "serialu", to już go nie ma

użytkownik usunięty
Roman

Zgadzam się z wami w 100%, też nie przepadam za tym serialem, ale ten sympatyczny staruszek grał w nim bardzo dobrze, i że tak powiem z mojego wniosku, dla mnie to on był "ikoną" Złotopolskich.

Pozdrawiam.

Spoczywaj W Spokoju [*]

Po odejściu z serialu ,,Dziadka Dionizego" serial spadł na psy! Do dziś nie zapomnę dialogów p. Machalicy i p. Turka - wtedy jeszcze listonosza...

kacperpiotrkow2

Dionizy i Józef wymiatali... oglądałem ten serial jako dziecko i bardzo lubiłem niedzielne popołudnia między innymi dzięki ich poczuci humoru

maro21

Stare odcinki lecą teraz na Tv Puls po dwa odcinki od poniedziałku do piątku:) Pan Dionizy jest najlepszy:)

GustGustaw85

no Dionizy super był, Złotopolscy to moje dzieciństwo.

HODIA

dokładnie... niby to tylko serial,ale jak sie go oglądało to czułam sie związana z nimi ,jakbym zawsze stała obok a wszystko działo sie na prawde,a rzadko,ktory serial czy film mnie porywa...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones