Hilary Swank

Hilary Ann Swank

8,1
17 935 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hilary Swank
McLlovin

Choć ładna też jest :D

Maggery

bardzo ładna, obczajcie jak na tym rozdaniu mega wyglądała http://www.youtube.com/watch?v=bWGNsP26ttQ

cyberborys

Jak by człowiek miał tyle pieniędzy ile ona, też by świetnie wyglądał. Zero w niej kobiecości, jak patrze na jej twarz to zastanawiam się czy to na pewno kobieta - ale to jest wielki plus, i takich aktorów potrzeba ;D
A po za tym, jest świetną aktorką.

Anna_

Zero kobiecosci, to jest w twojej szkapowatej Jolie, ty takze brzydka jak noc na Syberii. Zawisc to bardzo brzydka cecha.
Swank ma swietne cialo, duzy urok osobisty, jest piekna. jolie nawet cyckow nie ma.

cyberborys

To prawda. Na tym rozdaniu nagród wyglądała super.

McLlovin

I tu się z tobą zgadzam.

McLlovin

Nie jest ładna... jest zadbana, a mimo wszystko mi się podoba. Aktorsko - Meryl Streep swojego pokolenia. Talent doskonały. Nawet w kiepskich filmach gra świetnie.

McLlovin

W "Boys Don't Cry" potrafiła tak wczuć się w rolę 'męską', że niemal mnie zauroczyła. Jest perfekcyjna w swojej grze

McLlovin

Gdyby uroda była podstawową matką sukcesu w Hollywood, to
Maggie Smith, Helena Bonham Carter czy Jessica Lange niewiele by znaczyły.

knocun1

Słabe przykłady.

McLlovin

Bo?

knocun1

Maggie Smith zupełnie inna epoka; Helena Bonham Carter jej kariery nie znam zbyt dobrze, ale brzydka nie była, a pierwsze co wpada w oko na castingu to wygląd nie talent (choć tu się mogę mylić); Jessica Lange - poważnie, sądzisz, że jej debiut aktorski w superprodukcji jaką był king kong zawdzięcza talentowi, a nie urodzie? Hilary Swank wypłynęła na roli transeksualisty, to mówi samo przez się.

McLlovin

Jessica Lange jest zbyt piekna kobieta, aby mieć pewnosc, że kariery nie zawdziecza urodzie.

psychofanka_piratow

Tak samo twierdzę.

knocun1

moim zdaniem Helena Bonham Carter była bardzo piękna w młodości, po prostu zawsze miała bardzo specyfizny styl, który odciągał uwagę od jej urody

McLlovin

zawsze mi sie myla z Jeniffer Garner

deconstramus

Mnie tez

McLlovin

To prawda, choć nigdy nie odbierałam jej jako jednoznacznie brzydkiej. Ma wymagającą urodę, raczej dla konesera, ale z zakusami na ładną, a nawet bardzo ładną, jak się jej zrobi dobry makijaż.

Lotta_Rosie

Nie znam jej jako aktorki ale myślałem że pekne ze śmiechu jak to Przeczytałem

Brandon568

https://m.cosmopolitan.pl/galeria/gwiazdy/13190/gwiazdy-ktore-nie-skonczyly-szko ly

McLlovin

Kilkukrotnie spotkałem się ze stwierdzeniem, że "Hilary Swank zamieniła się twarzą z koniem" - zawsze powtarzam: "koń źle na tym wyszedł". Hilary Swank jest jedną z najpiękniejszych kobiet wszechczasów.

McLlovin

Fakt, chyba że ktoś lubi kobiety o urodzie faceta.

lukagrabo

Ludzie, przecież to jest piękna

użytkownik usunięty
McLlovin

No masz rację, z takim końskim pyskiem zrobić karierę, to naprawdę musi mieć talent. I jeszcze piszą tu, że niby ona jest piękna, hahaha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones