Hong Chau

7,9
10 102 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hong Chau

Za Downsizing? Jest niezwykle chwalona przez krytyków, byłaby to 6 azjatka w historii nominowana przez Akademię
http://www.empire-arabia.com/index.php/news/index/newsdetails/Oscars-Chau-suppor ting-actress-en

damiansport1

Zasłużyłaby gdyby ją nominowali...

Naturalna i do tego komediantka jakich mało. Takie szczerze uczucia! Kilka Oscarowych klipów co chwila :))

Na pewno lepiej ją niż jakieś Octavie Spencer czy Holly Hunter, które się tylko powtarzają.

qoobson41

zobaczymy, choc juz jej nie typuję;p bo sam film wydaje sie byc za slaby. ale moze zmienie zdanie jak go zobacze za 2 tyg

damiansport1

Nie oczekuj wiele po tym filmie, ale unikalny klimacik ma ;)

Moje top5 to teraz:
1. Alisson Janney
2. Laurie Metcalf
3. Kristin Scott Thomas
4. Melissa Leo
5. Claire Foy

Jak Twoja wiara w Octavię? Bo mnie się jakoś nie widzi nominacja drugi rok z rzędu w tej samej kategorii dla tej przesympatycznej powtarzaczki ról.
Myślisz że da radę?

Czy Lesley Manville to nie jest jakiś gigantyczny żart? Bo w zwiastunie pokazali ją na jakieś 2-3 sekundy :d

qoobson41

KST podobno ma bardzo mala role wiec troche watpie w nia ale Oldman moze ja zaciagnac. Spencer, jeśli film okaże się lubiany, pewnie wejdzie. Foy out ;p Breathe zostało kompletnie zniszczone przez krytykow. w 40s na Metacritic jest w tej chwili ;p plus nie zarobi chyba nawet 1 miliona w USA. totalny flop...

Manville nie typuje na ta chwilę

qoobson41

Moje typy:

1. Laurie Metcalf
2. Alisson Janney
3. Mary J.Blige

A kolejne dwa miejsca to jedna wielka niewiadoma! Wydaje mi się że jednak nominują Spencer i Hunter. Ja osobiście chciałbym zobaczyć wśród nominowanych Kirsten Dunst. Należy jej się chociażby za to że kilka lat temu pominięto jej rolę w „Melancholii”. Fajnie by było gdyby nominowali Tatiane Maslany!

damiansport1

Ja jej dzisiaj bardzo kibicuję i trzymam kciuki, bo taka nominacja na pewno pomogła by jej w dalszej karierze :))
A ma Hong szansę na tę nomkę, bo Blige czy Hunter wcale nie są bardziej wygranej pozycji. Holly nie pomaga brak wsparcia dla jej filmu (pewna tylko nominacja do Scenariusza Oryginalnego), a Blige może zniszczyć niechęć Akademiido Netflixa. Oj, jak ja bym chciał, żeby wbrew wszystkiemu nominowali genialną Melissę Leo :p