Hugh Dancy

8,3
9 438 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Dancy

W Wieczorze...Był wspaniały.Stworzył wspaniała kreację.Jako nieliczny jak dla mnie,dał się lubić.Sądzę ,że to jeden z najlepszych filmów z udziałem Hugh'a :)

Zarrock

Masz racje....hehe zgadzam sie z toba w 100%

Requiem

również się zgadzam z powyższą opinią.

nie wiem czemu, ale ten aktor zawsze kojarzył mi się z prostymi komediami romantycznymi, choć chyba zagrał w niewielu. kreacja, którą stworzył w "Wieczorze" naprawdę mnie powaliła. nie spodziewałam się czegoś tak świetnego widząc tego aktora w obsadzie, choć wiem, że to złe oceniać tak z góry, już więcej nie będę ;)

pozdrawiam.

Scarlett__

ooo tak :) najlepsza postać w całym tym filmie. bardzo podobała mi się jego kreacja.

laurrier

Mnie również. Był znakomity, mimo iż film był taki sobie.

eSKa

zgadzam się w całej rozciągłości :) Film średnio przypadł mi do gustu, ale jego rola kapitalna, trzeba będzie mu się bliżej przyjrzeć;)

The_Carnival_Is_Over

Zgadzam sie;-) Moim zdaniem to jego najlepsza rola.

lonia171

No to się nie wychylę ;) Świetna gra :) Oby więcej takich, bo widać duży potencjał :)

Zarrock

na podstawie stosunku postaci do niego je oceniałam.
nie lubiłam więc nikogo prócz jego siostry i mamy...
Postać Claire (już sznownej małżonki) została przeze mnie skreślona po pierwszym wzgardzeniu buddy'ego...

Zarrock

"Wieczór" i "Adam" to najlepsze kreacje, jakie dotąd stworzył. Lubię go jako aktora.

Zarrock

Całkowicie się zgadzam. Uwielbiam "Wieczór" i jego w nim. Wspaniały film, wspaniała muzyka Kaczmarka i wspaniały Hugh!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones