Hyuk Jang

Yong-jun Jeong

8,6
548 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hyuk Jang

Nowa drama z Jang Hyuk "Shine or Go Crazy" :)
Drama leci już od 19 stycznia na MBC i ma 24 odcinki.
Obsada..
Jang Hyuk jako książę Wang So
Oh Yeon Seo jako księżniczka Shin Yool
Lee Ha Nui jako księżniczka Hwang Bo Yeo Won
Im Joo Hwan jako książę Wang Wook (brat Yeo Won)

Opis: Wang So, książę Goryeo, miał samotne dzieciństwo ze względu na swoje przeklęte przeznaczenie. Pewnego dnia spotyka Shin Yool, ostatnią księżniczkę Balhae, której przeznaczone jest stanie się światłem innego narodu. W rezultacie dziewczyna staje twarzą w twarz ze śmiercią. Zrządzenie losu sprawia, że Wang So i Shin Yool zawierają jednodniowe małżeństwo i rozkwita między nimi uczucie. (Opis z (lizards-subs.pl)

użytkownik usunięty
patrycjagrudzinska1

Fajna drama, chociaż końcówka trochę za słaba. Dziwne że nie ma jej na filmweb.

Jest na fw pod tyt. bich-na-geo-na mi-chi-geo-na

użytkownik usunięty
patrycjagrudzinska1

Wielkie dzięki. Szukałam go pod angielskim(Shine or Go Crazy, Bright or Crazy), pod zlatynizowanym(Bichnageona Michigeona) i nawet pod koreańskim (빛나거나 미치거나), ale filmweb jak zawsze mnie zaskoczył. Ciekawe skąd taka nieprzemyślana polityka serwisu odnośnie tytułów.

Tu wszystko jest pogmatwane, jak twoja osobowość. Najpierw piszesz ze nie cierpisz smiechu Hyuka a potem szukasz produkcji z nim.

użytkownik usunięty
Szybszy

Won stąd, nie obrażaj genialnego Jang Hyuka zaśmiecając jego forum swoją nieproszoną obecnością

użytkownik usunięty
patrycjagrudzinska1

Gdzie można obejrzeć Shine or go crazy? Szukałam, ale nigdzie nie ma

Na lizards-subs. i online drama-online. (Na końcu dopisz "pl". Tu nie dodałam przez regulamin.)

patrycjagrudzinska1

hmm..na drama-online sprawdzalam i nie ma....

farbka89

Faktycznie nie ma. Myślałam że jest tam też. No ale pozostaje strona na której są dostępne napisy polskie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones