Hyuk Jang

Yong-jun Jeong

8,6
548 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hyuk Jang

Uwielbiam go

użytkownik usunięty

Super gość, na zawsze pozostanie w mojej pamięci jako Lee Dae Gil, nieustraszony łowca niewolników. W którymś filmie (nie pamiętam tytułu) zagrał nawet ze swoją ukochaną z tej dramy ;) Fajnie zagrał również w Fated to love you

Czy film, o którym wspominałaś, to nie przypadkiem ''Iris 2''? (Grał z nią też w dramie ''Robber'', polecam, jeśli nie widziałaś)
Nie wiem ile filmów/dram z jego udziałem oglądałaś, ale moje ulubione (których nie wymieniłaś, a które również polecam) to:
Voice
Beautiful Mind
Deep Rooted Tree
Tazza
Thank You
The Flu (Film)

użytkownik usunięty
Imthegreatestemperor

O ile pamiętam, to był chyba ,,Robber'', chciałam go obejrzeć z polskimi napisami, ale nigdzie nie ma. Wow, nie wiedziałam, że zagrali razem także w Irisie, muszę obejrzeć :D

użytkownik usunięty
Imthegreatestemperor

A może znasz jakiś film w stylu Łowców, gdzie Jang Hyuk będzie fikał jak w tym serialu? :P Albo podobny z pozostałymi ,,łowcami''?


Zdaje się, że Chuno było jedyne w swoim rodzaju, bo ja również nie potrafię znaleźć żadnej innej dramy z takim klimatem i o podobnej fabule... Tak naprawdę to mogę podać ci jedynie tytuły fajnych dram historycznych z Hyukiem, bo on nie ważne co zagra i tak udoskonala całą dramę.xD

Cóż, one są bardziej lub mniej w stylu Chuno, ale:
Wspomniane już przeze mnie Deep Rooted Tree. (Naprawdę wspaniała drama,grał tam z aktorką Shin Se Kyung, która gra również w wychodzącej właśnie produkcji: The Bride of Water God, może nie ma tam Hyuka, ale też ci ją gorąco rekomenduje)
Shine Or Go Crazy (Zabawne zwroty, sytuacje, osobiście bardzo lubię główną aktorkę.(Please, Come Back Ahjussi; My Sassy Girl) Nie jest to jedna z najlepszych jakie widziałam, ale nawet wciąga.)

Tak szczerze, to albo dram historycznych z Hyukiem nie jest jakoś strasznie dużo... Wiem, że nie widziałam : The Great Ambition, no i jest też jedna, której serdecznie nie cierpie i nie byłam w stanie jej obejrzeć do końca. Próbowałam ze względu na Hyuka, ale to coś jest tak absurdalne i głupie, że nie dałam rady. Mówię tu o: The Merchant: Gaekju 2015... Ale nigdy nie wiadomo, może tobie się spodoba. :D

Jeśli chodzi o pozostałych łowców, to w historycznych dramach nie widziałam ich nigdy w rolach głównych, musiałabyś sprawdzić ich listy i sama coś wybrać ''w ciemno'', niestety nic nie mogę doradzićxD

Nie wiem czy w swoim ''łowcy'' miałaś na myśli również Ji Ho, ale jeśli o niego chodzi to też nie często występuje w historykach... Za to dostaje bardzo dużo ról gdzie gra ojca(/opiekunaXD), moje dwie ulubione dramy z nim to: My Little Baby, Oh My Geum Bi. Pierwsza to komedia, a druga jest trochę poważniejsza, ale też można się zaśmiać w pewnych momentach.

I oczywiście rozpisałam się nie na temat:DDD Sorki!

użytkownik usunięty
Imthegreatestemperor

Przejrzałam te dramy, zdaje się, iż najbardziej w stylu Łowców jest Shine Or Go crazy. A co sądzisz o Rebel Thief who stole the people? Widziałaś to? Tam występuje Kim Ji Suk, który w Łowcach wcielił się w Wang Sona, i którego nawiasem mówiąc, lubię jeszcze bardziej niż Jang Hyuka :D Gra jakiegoś króla czy coś, więc chyba jako król nie będzie tak wspaniale fikał jak w Łowcach :P A jeszcze Han Jeong Su (generał Choi) zagrał w Arang Sattojeon, to chyba coś o duchach, w każdym razie akcja dzieje się w dawnej Korei. No ciekawie te dramy wyglądają, trzeba będzie oglądnąć ;)

Tę dramę mam w ''do obejrzenia''. Często mam problem z tym, że zacznę interesować się dramą jak jeszcze wychodzi, ale nie zacznę oglądać (w historycznych wolę najpierw dowiedzieć się czy zakończenie jest szczęśliwe, bo później tygodniami nie jestem w stanie się pozbierać), a potem już kompletnie zapominam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones