Hyun Bin

Tae-pyung Kim

8,4
1 357 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hyun Bin

Aktor Secret Garden i filmu Pierwsza Milosc Milionera, to jedyne jego role warte uwagi, niezły aktor, ale dotychczas nie zagral w niczym poważnym. Porownujac jego kreacje z innymi aktorami, gwiazdami koreańskiego kina wypada mizernie.

Szybszy

Zagrał w naprawde bardzo dobrym filmie pt. Późna Jesień. Polecam narobić bo warto. Dobry Aktor..jestem ciekawa jak potoczy się jego kariera.
P.S. Jestem świeżakiem jeśli chodzi o azatyckie produkcje..mógłbyś polecić kilka dobrych nazwisk? Będę wdzięczna:)

klaudia2251

Masz racje zagral niezle w tym filmie.Pozna Jesien to ciezki, smutny film, trudna pozycja, nie dla każdego. Naturalnie, napisz mi tylko co Cie interesuje:)

Szybszy

Interesują mnie naprawde dobrzy koreańscy Aktorzy.. Wystarczą nazwiska..wtedy znajdę w ich filmografii to co mnie najbardziej interesuje:)

klaudia2251

Napisz mi ile masz lat i co chcesz obejrzeć.

Szybszy

Haha: co za pytanie:) 30 lat już mam ale nadal chetnie oglądam melodramaty. I oczywiście dramaty.

klaudia2251

To jest dobre pytanie , bo nie każdy film jest dla osoby w tym samym wieku:) No to musowo musisz obejrzeć azjatycka perelke, najlepszy z współczesnych Melodramatow koreańskich A Moment To Remember, film zdecydowanie już kultowy.

Szybszy

Masz rację..to bardzo dobre pytanie. AMTR widziałam..bardzo mi się podobał. Ok..nie jestem totalnym świeżakiem:)

klaudia2251

jak masz na cos bardzo ochote to lykniesz to jak młody pelikan :)

Szybszy

Naprawdę dobrze gra. Do czasu obejrzenia z nim filmu myślałam, ze te dramy są na jedno kopyto i aktorzy grają na tyle podobnie ze trudno ich odróżnić.

patty2_p

to przede wszystkim zalezy ile masz lat i co ogladasz w swiecie dram, od jakiego czasu ogladasz ze mowisz ze na jedno kopyto Huji jest dobrym aktorem, ale jak oglada sie innych lepszych koreanskich aktorow to jego gra jest tylko niezła przy nich,

Szybszy

Właśnie dlatego napisałam, ze myślałam ze one są na jedno kopyto. Zaczęłam oglądać i okazało się ze są różne gatunki, choćby sensacja. A oglądam dopiero od 3 miesięcy...

patty2_p

to ja ogladam od 1985roku

Szybszy

Ja uważam osobiście, że jego rola w filmie "I am happy" jest absolutnie wybitna. Bardzo ciężki film, a zagranie Man-soo wymagało od niego wejścia na zdecydowanie wyższy poziom aktorstwa niż to co robił przedtem - co zresztą sam podkreślał, że nie był pewny czy sobie poradzi... jednak dał z siebie absolutnie wszystko.

Jeśli chodzi o dramy to oczywiście Kim Joo-Won z "Secret Garden" przebija wszystko na głowę ;)
Bardzo godny uwagi jest także Yoo Jin-woo z "Memories of the Alhambra".
Czytałam, że we "Friend, our legend" zagrał także świetnie - ale ta drama dopiero przede mną.

Ja Hyun Bina poznałam dopiero przy okazji "Crash landing on you" - ale absolutnie nie uważam żeby to była jakaś wyróżniająca się jego rola. Sam serial jest jednak tak uroczy, że póki co pozostaje moim koreańskim numerem 1 ;)

czupurek

Padam Padam Odgłos Bicia Ich Serc jest swietne, z najpiekniejszym koreanskim amantem wszechczasów , polecam szczerze

Szybszy

Chyba nie za bardzo rozumiem o co chodzi?

czupurek

o dramke chodzi, chodzi o dramke

Szybszy

No tak ale nie znajduję w Internecie dramy o takim tytule...?

czupurek

na drama online jest albo na forum Baka Hana Kuori

Szybszy

https://www.filmweb.pl/serial/Bba-dam-bba-dam...+Geu-wa+Geu-nyeo-eui+Sim-jang-ba k-dong-so-ri-2011-630043

jedyna drama w której zagrał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones