Ian McKellen

Ian Murray McKellen

8,8
68 793 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian McKellen

Ludzie...puknijcie się w czoło! Gandalf był z niego wybitny, Magneto także, a esesman w "Uczniu szatana" czy reżyser James 'Mr. Jimmy' Whale w "Bogowie i potwory"... cóż...to role bliskie Jego klimatom, ale nadal WSPANIAŁE i godne zapamiętania!!!

Brandis

Ja nie mam problemu z zaakceptowaniem gejow. Dla mnie to normalny, moze nawet, wybitny aktor.

Brandis

Bo tak to jest, że Polacy są tolerancyjni tylko w granicach które im odpowiadają. Dla mnie to wybitny aktor. Nadaje filmom w których gra ciekawy klimat. A to, ze jest gejem... To przecież nie jest choroba tylko część jego. Mi to nie przeszkadza w żadnym wypadku. Przecież nie zacznę go nienawidzić co nie? :D

Żal mi tylko tych co zakładają klapki na oczy i patrzą jedynie przez pryzmat orientacji seksualnej a nie talentu aktorskiego o.O

Satanika_2

To jest jego część. Ale od przedszkola wbijają ci, że rodzina to tatuś, mamusia, dziecko i pies. I jak próbujesz z tego wyjść w starszym wieku, to gdzieś jest duży niepokój. Jakbyś rozbijała mamie ulubiony wazonik.
Nawet, jeśli sama jesteś hetero.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones