Ian McKellen

Ian Murray McKellen

8,8
68 688 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian McKellen

tak jak w temacie... która rola bardziej przypadła Wam do gustu?:)
obie powalaja na kolana...

damsobo

Moim zdaniem i jedna i druga świetna, ale chyba Magneto lepszy, taka arogancja, duma i pycha bardziej pasują do McKellena - w sensie do roli, bo bardzo go lubię.

Joker_WhySoSerious

Gandalf, bez dwóch zdań ;] Zagrał go bezbłędnie. No i bardzo wczuł się w tą postać, wystarczy wsłuchać się jak coś opowiada ;]

użytkownik usunięty
WujekAngelo

a mi sie podobał w kodzie da vinci- wystarczy zobaczyć sceny gdzie rozmawia z Langdonem i Sophie w swojej posiadłości albo jak go aresztują

użytkownik usunięty
Joker_WhySoSerious

Jak Magneto ostro przegiął z tym pomysłem aby zabić wszystkich nie-mutantów świata.

damsobo

bezkonkurencyjnie gandalf :D :D widac bylo jak sie bardzo staral grajac gandalfa

damsobo

Oczywiście, że Gandalf. Chociaż Magneta też genialnie zagrał.

użytkownik usunięty
eMCe_7

Trudno powiedzieć.Z jednej strony mamy Gandalfa postać czystą i nieskazitelną,obrońcę Gondoru,przyjaciela Frodo i czarodzieja białej magii walczącego z siłami Mordoru.Z kolej Magneto to czarny charakter i największy wróg X-menów.Nienawidzi ludzi,przebywał w niemieckich obozach zagłady(chyba Oświęcim pokazali na początku pierwszej części X-men) i co tu dużo mówić uwielbiam go właśnie za Iana.trudny wybór choć raczej stawiałbym na Gandalfa.Jednak zrobię tak:Gandalf 11/10,Magneto 10/10.

Mi bardziej przypadł jako Magneto,chociaż zgadzam się,że w obu rolach był bezbłędny.Nie wiem,jakoś postać Magneta bardziej do mnie przemawia;D

Czyli po freudowsku - Gandalf biała strona natury, Magneto czarna. I wszystko gra.

TangoAndWaltz

Na serio... w ramach świata 'X-Men' Magneto jest niezłą rolą. Tylko że gatunkowa konwencja jest momentami mocno tandetna i powtarzalna...
W wywiadzie Kellen mówił kiedyś, że gra właśnie króla Lira, i z całym szacunkiem, ale Gandalf jest o wiele mniej skomplikowaną postacią, niż szekspirowski Lir. Chociaż jako czarodziej jest ok.
A ja powiedziałabym, że Magneto jest o wiele bardziej krzykliwą postacią, niż Gandalf, chociaż jako komiksowy czarny charakter jest w porządku.

TangoAndWaltz

http://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=LrqYpuy4iUQ

damsobo

Gandalf

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones