Ian McKellen

Ian Murray McKellen

8,8
68 843 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian McKellen

Czy w Pustkowiu Smauga, miał on na sobie taki makijaż, że wyglądał trochę staro czy już naprawde tak wygląda?

Moja wypowiedź to pytanie, a nie hejt ;D

Sweet_Raspberry

Tak samo będziesz wyglądać w jego wieku. Ludzie myślcie troche.

straightlines

Nie atakuj. Saruman wyglądał dużo młodziej, a aktor go grający jest o 17 lat starszy od Iana McKellena.

Wizjoner

Dobrze powiedziane ;D
To znaczy... napisane ^.^

straightlines

Bosh, pytam sie tylko bo nwm.

Sweet_Raspberry

Bosh?? Chris Bosh czy marka Bosh?

straightlines

Weź idź sie ogarnij, okey? ^.^

Sweet_Raspberry

Ja mam się ogarnąć? Sama się ogarnij i pisz po polsku, tyle chyba możesz zrobić?

straightlines

Kto ogarnięty nie wie co znaczy "Bosh"? Pozatym, co po chińsku pisze? Pozdro ;x

Sweet_Raspberry

A co to forum dla gimbusów? Co to za język? Nomenklatura z podwórka? Bosh to firma ewentualnie nazwisko niektórych ludzi. Ogarnij się, bo ileż można? I używaj formy Boże, jak na to wskazuje nasz język.

straightlines

Taa fajny ze mnie "gimbus", jak nic o mnie nie wiesz.
Normalny.
Nieee (pomijając fakt, że nie wychodze na podwórko xD)
Co ileż można? Odpowiadać na kretyńskie pytania i odpowiedzi? A ileż to można robić?
Bosh, według NORMALNYCH ludzi, brzmi o wiele lepiej ;3
Może nie lubie mojego języka, a jak ci coś nie pasuje, to nie czytaj ;D

Sweet_Raspberry

To nie jest Twoja prywatna korespondencja, żebym nie czytał. Naucz się pisać jak normalni ludzie po polsku. A nie jakieś gówniarskie "bosh".

straightlines

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/69bc49e12cf228d13474982fb7dc0114.gif?13093 54494
Papa ;D

Sweet_Raspberry

Aha czyli z edukacji sobie jaja robisz. Zaiste świetną masz rozrywkę. Ale co się dziwić skoro ty nawet nie wiesz, że ludzie się starzeją.

straightlines

Jakie ludzie mają problemy, naprawde.
Nie znam tego aktora, więc nie wiem.
Pozatym nie będe sie z jakimś człowiekiem X wieku kłócić, co nie zna obcojęzycznych wyrazów...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
straightlines

Pani? Prosze ciebie, weź do mnie nie pisz "pani", "panna" xD
Żegnam ;PP

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Sweet_Raspberry

Hahhahaha, jak chooj, że "Bosh" to obcojęzyczny wyraz. Z jakiego języka jestem bardzo ciekaw?

Hnyszard

Emm, przeczytaj sobie, co pisałam na dole. Po pierwsze, już wolę się tu nie udzielac, po drugie, nie mam ochoty się kłócic, o czegoś nie widziałam :)
Przepraszam x

użytkownik usunięty
straightlines

A ty i Sweet_Raspberry znajcie sobie jakieś twórcze zajęcie??? A nie kłócicie się o gówno w Kaliszu.

No tu chodzi proszę Pana o edukację, której brakuje Pannie Sweet Raspberry.

użytkownik usunięty
straightlines

Dobrze, ale to nie jest miejsce na takie kłótnie. Tu się chyba o filmach, serialach, aktorach itd. rozmawia.

Ja spokojnie sie zapytałam, a to temu coś nie pasuje.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
straightlines

Boże, znowu się czepiasz. Czy ja ci coś zrobiłam? Co ja mam pisać jakimś idealnym językiem? Nie rozumiem takich ludzi jak Ty -.-

Sweet_Raspberry

A nie jesteś w gimnazjum? To może podstawówka?

Nie oczekuj, że ktoś będzie cię traktował poważniej niż gimbusa, jeśli posługujesz się językiem gimbusów.

taperjeangirl

Wiesz, ja to robiłam specjalnie, żeby go wkurzyć :P
"Gimbusy" to ci cali z grzywką, conversami, cięciem się dla szpanu. Przykro mi, ale ja taka nie jestem, a np. emotikony w internecie robi chyba każdy, nawet on, tylko nie na tym temacie. Zobacz sobie inne tematy, w których pisał, przekonasz się.
Poza tym, nie wiem dlaczego mnie cały czas atakujecie. Tylko się zapytałam, bo nie znam tego aktora...

Sweet_Raspberry

Sama sobie zaprzeczasz: piszesz tak by go wkurzyć, a potem się dziwisz, dlaczego cię atakują?!

Gimbus w internecie to osoba posługująca się językiem gimbusów. Wygląd nie ma tu znaczenia, bo się nie widzimy.

taperjeangirl

Pisze by go wkurzyć, bo on pisze takie głupoty xD
Gimbus to ktoś, kto chodzi do gimnazjum i jak mówiłam (pisałam) wyżej. O "gimbusie w internecie" dopiero teraz jest mowa :D Wogóle to, gdzie ja się niby posługuje tym "językiem"? Przepraszam, napisałam słowo "Boże" w innym języku. No tak, przecież to Polska, tu głupota, to matka rodzona ;D

Sweet_Raspberry

Głupoty to akurat ty wypisujesz. Wybacz, ale tracę już cierpliwość.

"Bosh" w żadnym języku nie oznacza "boże". Sprawdź najpierw pochodzenie i znaczenie słowa, zanim zaczniesz krytykować Polskę, bo na razie ośmieszasz tylko siebie.

"No tak, przecież to Polska, tu głupota, to matka rodzona ;D" - już samo to zdanie świadcz o twojej niedojrzałości.

taperjeangirl

Aha.
No tak, przecież Polska to taki piękny i cudowny kraj, prezydent zna ortografie, kwiatuszki, drzewka, ą, ę :P
W moim xD Ja naprawde nie rozumiem takich ludzi, o wszystko się czepiają. Zaraz zaczniesz nie wiem... Krytykować mój avek albo nick.
Kto normalny nie chciał by wyjechać z tego czegoś zwanego Polską?
A co, nieprawda? Sami analfabeci tu żyją (oczywiście nie mówie tu o fw spoczności tj. Ty, ja, wszyscy, którzy coś do mnie mają z niewiadomych powodów i przyjaciele z innego forum na fw) :D
Ale ja Was wszystkich kocham <33

Sweet_Raspberry

"Sami analfabeci tu żyją" - nie mierz innych swoją miarą :]
Obyś wyjechała, życie tego Tobie i przede wszystkim Polsce.

taperjeangirl

Bo to prawda, kochany/a :P
Yyy... Co?

Sweet_Raspberry

Dziecko drogie, czy ty wiesz co oznacza "analfabeta"?
Jeśli tak, to sprawdź proszę statystyki analfabetyzmu w Polsce i porównaj ze statystykami na twojej ukochanej zagranicy.

Żegnam.

taperjeangirl

Sorry, że nie odpowiadałam, zapomniałam :P

Idę sobie na tę normalną stronę fw, bo w innych, to chyba nie można nawet zadać pytania, z tego co widzę xD

taperjeangirl

Dokłądnie, świetnie to ujęłaś.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Interesujące.

użytkownik usunięty

Tak.
Dalej nie wiecie o co chodzi, geniuse.

użytkownik usunięty
Sweet_Raspberry

Nom, raczej nie wiem.

Ponieważ użytkownik, z którym się kłóciłam, pisał, jakby był jakimś profesorem (a w innych tematach pisze normalnie) i chciałam go zdenerwować xD Gimbusem nie jestem, wolałabym zginąć, ale nazywają mnie tak, bo nie chcę mi się całego wyrazu napisać, albo robię emotikony ;D

użytkownik usunięty
Sweet_Raspberry

Dlaczego wolałabyś zginąć? Trzeba się za ciebie pomodlić droga panno....

I tak chcę odejść, więc...

użytkownik usunięty
Sweet_Raspberry

Nie umieraj, pamiętaj że życie każdego ma sens...

Ahaha, to się uśmiałam.
Na pewno nie moje.

użytkownik usunięty
Sweet_Raspberry

To pojedź do "Holiłud", zagraj w jakimś tandetnym serialu, a uwierz mi, twoje życie nagle nabierze barw...

Hahaha xD

użytkownik usunięty
Sweet_Raspberry

Masz swoją rolę do odegrania na tym świecie.

Nie ;c

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones