Ian Somerhalder

Ian Joseph Somerhalder

8,8
10 995 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ian Somerhalder

Dlaczego głównymi tematami na tym forum jest wygląd Iana Somerhaldera (mój ci on jest, kooooocham go itp.) oraz miejsce w rankingu (jakim cudem on sie znalazł przed..., 35 miejsce?! itp.)?
Przepraszam, ale to pierwsze w żaden sposób nie jest zależne od nas, a drugie tylko częściowo. I oburzanie się, że jest tak wysoko nie zmieni ocen - każdy głosuje jak uważa...

emmilly

Wystarczy spojrzeć na to kto jest niżej...Leonardo DiCaprio,Kevin Spacey... Teraz już rozumiesz? ;)

Maddie__

Dobrze, ty uważasz, że to oni są lepszymi aktorami (bo patrząc obiektywnie są). Lecz nie każdy ocenia w ten sposób, często "lubi się " jakiegoś aktora za wygląd, role, stosunek wobec mediów, wywiady itp.
Ja osobiści nie lubie Leonardo DiCaprio, irytuje mnie jego osoba i nigdy nie oceniłabym go na 10 punktów mimo, że mam świadomość jego talentu (od razu wyprzedzam pytania - w ogóle go nie oceniałam).

emmilly

Ja w takich sytuacjach ograniczam się do serduszka;)

Maddie__

hmmm, dobry sposób... Też tak zacznę <3

emmilly

Filmweb powinien byc wyznacznikiem umiejetnosci ,a nie popularnosci, urody czy uwielbienia.
Tematy sa wynikiem dezaprobaty ,ktora moze spowodowac ,ze chociaz jedna osoba przejrzy na oczy i zastanowi sie nad wystawieniem najwyzszej oceny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones