Igor Obłoza

6,5
432 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Igor Obłoza

Jak go zobaczyłem w Mieście 44 od razu wiedziałem jaką formację reprezentuje - Brygadę Grenadierów SS "Dirlewenger" do której rekrutowano ludzi w więzieniach, szpitalach psychiatrycznych i spośród wszelkiej maści degeneratów. Ot ma człowiek charyzmę...

rejmons

Przerażający w "Mieścue 44". Jego gęba jako SSmana może się przyśnieć w nocy.

KaczoR_4

ten, co się wcześniej pojawił według mnie był nawet brzydszy, ale ten akurat bardziej przeraża ze względu na sytuację

rejmons

Obłędny, też pomyślałem że to dirlewangerowiec, chociaż facet mocnej postury, a oni mi się z takimi wychudzonymi kosami kojarzą :D

rejmons

dostał tylko jedną scenę w mieście 44 ale wg mnie zapamięta go każdy kto film obejrzał :) naprawdę jestem pod wrażeniem - tylko mała uwaga a propo oddziału Dirlewangera, degeneraci zgoda ale na początku to byli przede wszystkim kłusownicy, oddział utworzono do polowania na ludzi w lasach białoruskich, stąd zaczęło się od kłusowników siedzących w więzieniach, później dołączyli do nich inni psychole - polecam książkę "czarni myśliwi".

użytkownik usunięty
rejmons

SSman idealny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones