Ilona Ostrowska

7,2
9 892 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ilona Ostrowska

Przylepiła się do tej Lucy i tak jedzie na tej roli. Ponadto bradzo nieciekawa z wyglądu, bez sex appealu, szpetnawa jakaś.

babel1974

Chyba za dużo redtube'a się naoglądałeś, albo chłopców lubisz. Ilona Ostrowska jest piękną kobietą.

Ashardon

A czemu od razu wyjeżdżasz z redtubem albo z homo ? Wyraziłem swoją opinię, moim zdaniem wygląda nieciekawie. Skoro Ci się podoba, trudno, co mam powiedzieć ? Współczuję Ci po prostu, brak gustu to nielichy brak :)

Ashardon

O gustach się nie dyskutuje.Jemu się nie podoba i tyle.Dla mnie jest średnia.

użytkownik usunięty
Ashardon

Zdecydowanie to drugie!! :-D

A oto dowód - http://www.filmweb.pl/user/babel1974/persons

buhahaha, trafny komentarz, teraz zacznie dodawać dziewczyny ;)

babel1974

Wiesz co? Żal mi ciebie!!! Zajmij się lepiej sobą zamiast takie głupoty wpisywać

scarlet147

Przecież to jakiś troll. Jakiemu dorosłemu facetowi przychodzi do głowy pomysł żeby zakładać tego typu temat na internecie i pisać szpetnawa.

babel1974

Uważam, że jest całkiem przyzwoita.Twarz ok,a tyłeczek pierwsza klasa :)

marceli801

Pani Ilona to świetna aktorka bardzo ją lubię odkąd zaczęła grać w Ranczo, tylko nie lubię już Lucy odkąd wójtem została. I bardzo lubię Panią Ilonę bo to fajna, sympatyczna aktorka, i nie gwiazdorzy.

użytkownik usunięty
babel1974

No, współczuję z całego serca mego :-(

babel1974

A ciekawe jak ty wyglądasz? Chyba jesteś jakiś zakompleksiony gdy patrzysz w lustro skoro uważasz że pani Ilona nie jest ładna. Każdy człowiek o zdrowym umyśle powie iż pani Ilona Ostrowska jest wyjątkowo śluiczna

babel1974

Ładna,szczuplutka i bardzo dziewczęca aktorka.W''Ranczu'' jest świetna.

mrs robinson

Zgadzam się :)

babel1974

Co ty pedał jesteś czy co? Co z tobą? Pani Ilona jest śliczna, który facet o zdrowych zmysłach powie o jakiejkolwiek dziewczynie że jest szpetnawa. Pokaż nam swoje zdjęcie, albo może lepiej nie, bo się okaże że opisujesz samego siebie

scarlet147

Widzę, że niezwykle zależy ci na nawiązaniu kontaktu skoro po raz trzeci odnosisz się do mojej opinii:) Zatem odpowiem tobie i jakiemuś kolesiowi powyżej(ramirez czy coś tam) - pedałem zdecydowanie nie jestem, wręcz przeciwnie i to bardzo :) A ta aktorka drażni mnie zarówno swoją nędzną grą, jak i mizerną urodą. Zabronisz mi tego ?

scarlet147

Aha, czyli jak komuś podoba się co innego niż tobie to jest wariatem, tak? Facetowi nie muszą się podobać wszystkie dziewczyny. Jak się podobają, to musi być mocno zdesperowany.

pani_sroka

idac tym tropem, to ze ci sie ktos nie podoba to nie jest powod by sie tym dzielic. musisz byc mocno zdesperowany jesli myslisz ze kogos interesuje twoje zdanie na temat czyjejs urody

scarlet147

Jest wolność słowa i niezależnie od tego, czy kogoś to interesuje czy nie, każdy może swoje zdanie wyrazić. A wyzywanie innych od wariatów i pedałów świadczy o braku kultury osobistej i braku przystosowania do życia w społeczeństwie.

babel1974

Ja nie mam żadnych zastrzeń do wyglądu Ostrowskiej,jak dla mnie ma niezłą figurę,twarz,ogólnie ładna.

Ivar_LOTR

Dodam jeszcze że wg mnie najładniejsza aktorka z polskich aktorek.

babel1974

Póki co jesteś jedyny który krytykuje tą aktorkę i wyraża się o niej negatywnie, więc człowieku daj se siana! A krytykowanie czyjejś urody to po prostu chamstwo!

babel1974

Na szczęście ty jesteś taki piękny i nie "szpetnawy" :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones