[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/60648/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":26,"rate":7.076923076923077,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/60648/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":2,"rate":7,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,1
26 ocen gry aktorskiej
Inge Hornstra
Inge Hornstra urodziła się 21 maja 1974 roku w Holandii. Kiedy miała 4 lata wyjechała ze swoimi rodzicami do Australii. W 1994 roku skończyła słynną szkołę aktorską NIDA gdzie poznała aktorkę Bridie Carter (wystąpiła z nią później w serialu "Córki McLeoda"). Ma na swoim koncie wiele ról filmowych i telewizyjnych, ale najbardziej znane są te w australijskich serialach dramatycznych: "Szkoła złamanych serc" (na planie serialu spotkała swego najlepszego przyjaciela Vince Poletto, którego poznała jeszcze w szkole aktorskiej), "Siódme poty".  Potem otrzymała wiele propozycji wystąpienia w takich produkcjach jak: "BlackJack", "Never Tell Me Never" i serialach jak "Ucieczka w kosmos", "Szczury wodne", "Władca zwierząt" i "Tropem zbrodni".

Inge Hornstra stała się rozpoznawalna dzięki roli czarnego charakteru Sandry Kinseli w australijskim serialu "Córki McLeoda". Aktorka po raz pierwszy pojawiła się na planie, kiedy był kręcony drugi sezon serialu, a więc w roku 2002. Fani określili ją mianem "bohaterki, którą raz kochają, a raz nienawidzą". Mimo to Inge pozostała na planie serialu i pojawiała się w nim regularnie. Odeszła z serialu w roku 2004, gdyż urodziła córeczkę Summer.
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 21 maja 1974

miejsce urodzenia: Holandia

wzrost: 173 cm

W 1994 r. ukończyła National Institute of Dramatic Art w Australii.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
  • a jak oglądałam jakiś przypadkowy odc z nią to na początku myślałam że to jakaś zboczona nauczycielka, staro wyglądała, jakby na siłe grała nastolatkę, a tu widzę że była mniej więcej rówieśnicą pozostałej gromady "dzieciaków" szok!!!

    • Świetna w szkole zlamanych serc;) Teraz widze ma dlugie wlosy:)