Robert Singleton

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/745847/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":1380,"rate":7.1094202898550725,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/745847/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":3,"rate":7,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,1
1 380 ocen gry aktorskiej
IronE Singleton
Singleton urodził się i dorastał w Atlancie (stan Georgia). Jego okres dorastania nie był łatwy - jego matka zmarła na AIDS, a brat odsiadywał wyrok w więzieniu. Dzięki ciężkiej pracy ukończył Archer High School oraz Uniwersytet Georgii na kierunku Teatrologii i Komunikacji. Grał w drużynie rugby Georgia Bulldogs z byłym skrzydłowym Hinesem Wardem.

Pierwszą większą rolę którą otrzymał była rola Altona w filmie "Wielki Mike. The Blind Side", dzięki której stał się rozpoznawalny. Potem zaczął dostawać więcej propozycji. W 2010 roku pojawił się u boku Bow Wowa i Ice Cube'a w filmie "Loteria", a rok później wraz Nicolasem Cagem, Guyem Piercem i January Jones wystąpił w filmie "Bóg zemsty". Pojawił się również w kilku serialach m.in. "Detroit 1-8-7", "Single Ladies" i "Franklin & Bash". Największą popularność zyskał za sprawą roli Theodore'a "T-Doga" Douglasa w serialu "Żywe Trupy".
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 1975

miejsce urodzenia: Atlanta, Georgia, USA

wzrost: 178 cm

żona Carmelita, 3 dzieci
Ukończył University of Georgia w Athens (Georgia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych