Izabela Kuna

7,4
28 446 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Izabela Kuna

okropna

użytkownik usunięty

Po pierwsze wygląda masakrycznie , to zdecydowanie najbrzydsza polska aktorka, wszędzie gra tak samo, a Marysia w Barwach Szczęcia jest zagrana tak od niechcenia, strasznie mnie irytuje...

w barwach szczęścia jest taka sobie, ale oberjz sobie pod mocnym aniołem fajnie tam zagrała.

Masakrycznie to może wyglądać człowiek po wypadku samochodowym albo po ciężkiej chorobie. Co się czepiasz? Wygląda normalnie, no chyba że porównujesz ją z wytapetowanymi i obrobionymi Photoshopem aktorkami/piosenkarkami...

zgadzam się. może i jest prywatnie ok, ale całą jej aparycja i maniera grania wkurza mnie okropnie. po prostu jej nie lubię, znaczy nie lubię oglądać.

zkiw

Myślę że komentarz o słabym wyglądzie powstał zwłaszcza po obejrzeniu Drogówki - MASAKRA - scene z ich kuchni trudno wyrzucić z głowy;/

nie w moim guście uroda, ale uważam, że określenie najbrzydsza nie jest w porządku. Ona ma taką specyficzną twarz, bardzo ostre rysy twarzy (kanciasty podbródek, krzywe zęby, szpiczasty nos)
Gdyby była aktorką amerykanską to by z niej najlepsi stylisci wycisnęli wszystko co najlepsze.
O wiele lepiejwygląda np gdy ma dobrze dobrany kolor włosów i gdy te włosy są naprawdę długie. krótkie cięcią mocno ją postarzają i jeszce bardziej wyostrzają rysy twarzy.
i to wlasnie to jest przyczyną dlaczego tak jest odbierana przez widzów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones