J.K. Rowling

Joanne Rowling

8,9
2 977 ocen materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby J.K. Rowling

pisać scenariusze do tych idiotycznych zwierząt, gdzie głupota goni głupotę. W 2016 roku wyszedłem z kina naprawdę wkurzony bo film okazał się żenadą. Główny bohater latał po mieście wyłapując zwierzęta w czym pomagał mu mugol. Był kompletnie idiotyczny, nieodpowiedzialny itp. Zachowywał się jak osoba z autyzmem. Natomiast Zbrodnie to kolejny przykład jak beznadziejna w pisaniu scenariuszy jest Pani Rowling, a miałem nadzieję po obejrzeniu zwiastuna, że będzie choć trochę lepszy od swego poprzednika, choć przyznam, że cudów nie oczekiwałem. Druga część to istny chaos gdzie głupota goni głupotę. Mamy na siłę wsadzonych kilka wątków, które przykrywają całkowicie wątek główny jakim jest nasz antagonista. Lata Lestrange została umieszczona w tym filmie tylko po to żeby zginąć na końcu. Ludzie nie dajcie się oszukać. Ta kobieta powinna pisać kolejne książki, bo scenariusze jej nie wychodzą i mówię to dopiero po dwóch częściach bo mam takie prawo. Mam nadzieję że pójdzie po rozum do głowy.

Igi1997

z przykrością stwierdzam, że pani Rowling idzie w odwrotnym kierunku do rozumu

Igi1997

zastanów się jakimi idiotami są ludzie którzy czytają takie gówno jak Harry Potter, to dopiero trzeba być ułomnym idiotą

markin

Akurat Harry Potter jako książki mi się podoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones