J.R.R. Tolkien

John Ronald Reuel Tolkien

9,6
2 860 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby J.R.R. Tolkien

Pisarz dla młodzieży

użytkownik usunięty

Jego książki z pewnością są dobre ale tylko dla gimnazjalnej młodzieży

Smiech na sali.Nie wiem ile masz lat ale pewnie sporej części byś nie skumał.

użytkownik usunięty
fauzi

potraktuje to jako próbę dowartościowania się

potraktuje to jako próbe trollowania.Przeczytałeś przynajmniej całego Władce???

fauzi

Leczysz się ty w końcu ?

Kileeer

a ty?

fauzi

Nie muszę , bo ja w porównaniu do was nie mam pier*dol*ca pod względem wp i nie robię z siebie dziwoląga jak inni którzy sądzą , że władca , to więcej niż film ;]

Kileeer

Własnie robisz z siebie dziwoląga bo wypisujesz brednie.Co innego uzasadniona krytyka a co innego obrażanie z powodu uprzedzenia.jesteś uprzedzony do wszystkiego co wiąże sie z Władcą Pierścieni.Przykładem są noty 1/10 dla Władcy,Tolkiena i pewnie innych filmów z nim związanych.Żaden film Jacksona nie zasługuje na tak niską note.Widze że ciągle tego nie pojąłeś a więc próżne były moje wpisy na forum LOTR.W twoim przypadku polska oświata poniosła klęske na całej linii;]

fauzi

W takim razie twoje rozumowanie polega na tym , że Billy W nie poniósł nigdy klęski bo był Billy W .
Jestem uprzedzony do wp ok ;D Miłego popołudnia .

Kileeer

Kolejny dzieciak, który nie przeczytał ani jednej ksiazki Tolkiena. Przeczytałem całą serie Władcy Pierścieni, Hobbita i to zdecydowanie nie są książki dla dzieci. Porównaj sobie Władce Pierścieni z jakąś ksiązką dla młodziezy, np. Percy Jackson (która nawiasem mówiąc ten jest świetna). Mimo iż jest pisana dosyć trudnym językiem, jest w niej cos takiego co nie pozwala się od niej oderwac. Przez takich idiotów jak ty średnie filmów są zanizane. Nie wiadomo, czy ty chcesz się popisać przed kolegami czy co, myślisz, że przez to bedziesz fajny to jesteś w błędzie. To jest żałosne, i zapewne nie przeczytałes zadnej ksiązki w zyciu. Szkoda mi takich ludzi jak ty.

Kileeer

Nie zaglądałem ostatnio na władce ale pewnie nadal tam siedzisz i wypisujesz swoje brednie;P

fauzi

Nie na władcy już nie siedzę ale jakiś Pablo go obraża więc idź go objechać

fauzi

Już mu współczuje ;(

Kileeer

Współczuj temu najbardziej ułomnemu....czyli sobie.
Dodałeś wpis na Władcy 3 dni temu.To siedzisz tam czy nie?;P

fauzi

Teraz tak , a sobie nie współczuje tylko tobie dziecko , to jest chyba jedyny świat , który cie akceptuje .
Sracie w gacie ...
,Ulubione sceny z LOTR' ; ,Lotry , to nie filmy , to legendy ' ... ojojojku .

Kileeer

Bredzisz dzieciaku.Po co wogóle przyszedłes na forum Tolkiena? Żeby znowu sie kłócić?? Bo przecież nie masz nic sensownego do powiedzenia na ten temat(podobnie jak na inne tematy).Marnujesz tylko mój czas,twój poziom jest dla mnie za niski.napisz jak dorośniesz.

fauzi

Ja nie mogę jaka ty mądra . Kiedy , to odkryłaś rany ale ty durna -.- brak mi słów ,,twój poziom jest dla mnie za niski.napisz jak dorośniesz."
to pomyśl jak ja się zniżam , żeby ci odpisać .

Kileeer

Przemierzasz kilometry można powiedzieć i nie odrózniasz płci;D

fauzi

spoko ale jak widzisz , to ty podtrzymujesz ta rozmowę
;D
Lorcik cie wzywa jak nie rzuci cie glutem

Kileeer

kolejna odzywka na poziomie piaskownicy.Z czym do ludzixD

fauzi

Nie widzę tu ludzi tylko smarkacza czyli ciebie . Przepraszaj lorccika !!!!!!!!!!!!!

Kileeer

ok pa miłych snów

fauzi

Dzięki , a tobie mokrych ;D

Kileeer

hah jednak jesteś mocno przekręcony.I ty chcesz ze mną dyskutować... najpierw skończ podstawówke..

fauzi

nie chce z tobą gadać , bo tylko ty mi odpisujesz . Ja dawno skończyłem podstawówkę tobie też radze .
Przynajmniej nie męczę ludzi jak ty
,,Smiech na sali.Nie wiem ile masz lat ale pewnie sporej części byś nie skumał."
Zrobił ci coś ?

Kileeer

Nie musiał mi nic robić.Wystarczy ze troluje.

P.S. męczysz ludzi o wiele bardziej sam wiesz na jakich stronach.

fauzi

Widać mam nie przyjemność rozmawiania z fanem/ką która powinna leczyć głowę i myśleć
,,męczysz ludzi o wiele bardziej sam wiesz na jakich stronach."
Ja ? Oni sami , to co pisze czytają ja ich do tego nie zmuszam !
,,Nie musiał mi nic robić.Wystarczy ze troluje." władcy nie wolno obrażać ludzie powinni sobie , to zapamiętać z nim przyjdzie liga chorych umysłowo obrońców władcy pierścienie LCUOWP.
Co on ci przeszkadza , że ładujesz tu swe tłuste 4 litery ?
Mogłaś olać ten temat ( ale tak robią ludzie rozumni czyli nie ty )
Mi odpisywanie tobie sprawia zajęcie dzięki któremu się nie nudzę

Kileeer

Oj Kilerek ciągle nic nie łapiesz.Przez to że wypisujesz swoje głupoty na forum publicznym stajesz sie częścią tej chorej gry.A przypominam ci że na tym forum to ty sie pierwszy wtrąciłeś.
Wychodze z założenia że jesli nie ma się nic sensownego do powiedzenia to nie powinno się pisać.Dlatego nie pisze na forum Harry'ego Pottera(wielkiego szajsu) i na forum innych filmów które nie trawie.Wpis że Tolkien pisze książki przeznaczone dla gimnazjalistów od razu wskazuje że Many nie wie co pisze.Nie miał w rękach książki Tolkiena(co najwyżej Hobbita).Bo tylko tak moge to wyjaśnić.
To samo odnosi sie do ciebie.Co tu robisz?przecież nie masz bladego pojęcia o Tolkienie.Piszesz bzdury że przeczytałeś Władce i Hobbita w co oczywiście nie wierze.Gdyby tak było twoje zdania byłyby składne a nie wzięte rodem z rynsztoku.Okazujesz sie wielkim ignorantem wchodząc na tematy Władcy i udając że masz jakis pogląd w tym temacie.Dodatkowo noty wystawione przez ciebie tym filmom i osobom oceniają ciebie dobitnie jako niedouczonego smarkacza którego nikt nie lubi i dlatego wylewa zale na forum.

fauzi

Ja wytrzymuje gównianego władce , a ty paplasz dzieciaku . Brak ci logiki i mózgu . Tak , bo nie popieram wp , a te forum powstało nie dla ULTRA FANÓW więc sio ...

Kileeer

Jeśli ktoś pisze logiczniejsze posty to chyba raczej ja.Nie pisze że Władca jest kryształowy ale twoja ocena 1/10 mówi o tobie wszystko.Ja nie trawie Pottera a nie wystawiam mu tak niskiej oceny.W każdym filmie,a w szczególności tak głośnym filmie,można znaleźć pozytywy za które nalezy się ocena wyższa.Jeśli tego nie dostrzegasz to znaczy że nie dorosłeś jeszcze do prawdziwej dyskusji.

fauzi

To sobie nie wierz równie dobrze mógłbym sobie czytać teksty z tymbarka na takim samym poziomie jak dla mnie jest Tolkien . Nie każdy musi go lubić

Kileeer

Oczywiście że nie każdy musi lubić.Mamy wolność również literacką,ale że czegoś nie rozumiesz to nie znaczy że jest dla dzieci.Ja nie zrozumiałem większości "Uczty".Czy to znaczy ze Platon jest tylko dla młodzieży??? Wasze myślenie jest totalnie dziecinne i ignoranckie.

fauzi

A skąd wywnioskowałeś aś , że mnie zrozumiałem tego czegoś . Książka buła długa nieciekawa , miała za dużo opisów , a za mało akcji . Co mnie obchodzi wiadomość z władcy o 17 synu z 15 rodu . Forest Gump był wspaniałą książką dla tego ją pamiętam (lub absolwent ) I , to nie ja pisałem , że to lektura dla młodzieży polecam ją dla ludzi z bezsennością

Kileeer

Oj mylisz sie znacząco.Książka Władca Pierścieni jest czołową pozycją dla czytelników klimatu fantasy.Jest tam wiele wątków których zapewne nie zrozumiałeś dotyczących Rohanu,Gondoru czy nawet samego Saurona.Jest to książka napisana prawie 60 lat temu i ciągle zdecydowana większość czytelników fantasy się nią zachwyca.Ciebie do nich nie zaliczam bo nie wierze że ją przeczytałeś.Masz tak samo niewiele do powiedzenia o książce jak i o filmie.
Zachwycasz sie Harrym a tak naprawde Rowling mówi otwarcie że jedną z inspiracji był Władca Pierścieni,a nie na odwrót,jak to kiedyś pisałeś;]
Widocznie to dla Ciebie za duzo,proponuje wrócić do pana Brzechwy.Tam jest mniej do czytania.

fauzi

A czy napisałem , że lubię czyta hp . Nie wic naucz sic czytać.
Jeśli uznałem ją za nudną od razu uznajesz ,że jej nie zrozumiałem jesteś zagorzałym ła fanką i dla ciebie każda pie rdolą tam napisana jest ciekawa

Kileeer

Przeczytałbyś to byś zrozumiał.
"Książka buła długa nieciekawa , miała za dużo opisów , a za mało akcji " . Tak to można napisać o każdej książce przekraczającej 100 stron.Lejesz wode aż miło;]

fauzi

Widać , że nie przeczytałaś więcej niż te 3 książki . Nawet gówniany hp ma więcej akcji czy ten film .(wp)w

Kileeer

Najpierw wychwalasz go później piszesz ze gówniany.Zdecyduj sie znawco;P Widocznie nie dostrzegasz tej akcji.Przeczytasz zrozumiesz.

fauzi

NUCZ SIĘ CZYTAĆ ! ja kiedy link ! Ja rozmawiam z tobą , bo nie mam co robić

Kileeer

Może weź sie za jakąą książke.Wtedy nauczysz sie budować zdania.Masz w tym duże braki.

fauzi

Ja ? Spójrz na swoje wpisy . Właśnie przeczytałem tego całego hobbita czy jak tam. Ciekawszy od trylogij. Ale do Foresta mu daleko mimo , że to inne gatunki .

Kileeer

Może dlatego że Tolkien kierował go do młodszych czytelników,takich jak ty.Władce kierował do wszystkich i widać to w sposobie pisania.Nie masz bladego pojęcia o gatunku fantasy.

fauzi

O matko teksty w stylu , że kto jest młody dawno przeszły , a nawet teraz większościowy młodszych uważa , to za gówno. Tolkien miał świetny pomysł na ten świat i tyle popsuł zbyt dużymi opisami miejsc.

Kileeer

Co Ty pieprzysz chłopie.Gdzie wyczytałes takie bzdury?? Własnie w tym świat Tolkiena jest fascynujący.Gdzie indziej znajdziesz te niepowtarzalną atmosfere fantasy.Na pewno nie w Potterze.Po prostu jeszcze nie dorosłeś do prawdziwej literatury fantasy.To nie jest książka wojenna żeby lali sie przez całą książke.
Mało tego jest mnóstwo osób które uważa Władce za książke wszechczasów!! Więc albo go przeczytaj albo zamilcz bo nie wiesz co piszesz.

fauzi

Nie wyczytałem słyszę , to na ulicy ! Przeczytałem tego szmatławca , a gówniany potter ma już więcej akcji , a zaraz ośmieszysz się wpisem ,,Zachwycasz sie Harrym a tak naprawde Rowling mówi otwarcie że jedną z inspiracji był Władca Pierścieni" Większości ludzi już się , to gówno nie podoba

Kileeer

Kolejny śmieszny wpis dziecka.I nie oszukuj ze przeczytałeś;P
a zaraz ośmieszysz się wpisem ,,Zachwycasz sie Harrym a tak naprawde Rowling mówi otwarcie że jedną z inspiracji był Władca Pierścieni" . A tak nie jest??

fauzi

Masło maślane . A ty nie mów , że skończyłaś podstawówkę nikt w ,, to nie uwierzy . Myślisz czasami jak coś piszesz ?

Kileeer

w przeciwieństwie do ciebie tak.To mój ostatni wpis nie mam czasu na bzdurną wymiane zdań z człowiekiem który przeczytał w swoim życiu tylko co najwyżej "Pies który jeździł koleją".Idz męczyć kogos innego.Ja nie mam dla ciebie czasu.Pozdrów ode mnie Harry'ego Pottera;D Jak przeczytasz Władce to sie odezwij;P

fauzi

O matko dziecko pisałaś , to nie raz a chłopczyka z owłosionymi nóżkami dawno przeczytałem i zapomniałem pozdrów wp , bo cie do wulkanu wrzuci

fauzi

Ale masz problem

fauzi

Idź na władce powrót króla tam ciebie nie było , a hanibal już się popisuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones