Jacek BorkowskiI

5,7
970 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacek Borkowski

ZWYKŁY BURAK JAK PRZYJECHAŁ Z WYSTĘPAMI TO NAWET NA AUTOGRAFY NIE MIAŁ CZASU I ZACHOWANIEM TEŻ SIĘ NIE POPISAŁ .KIEDYŚ POKAZYWAŁ SIĘ Z PIERWSZĄ ŻONĄ I CÓRKĄ I OPOWIADAŁ JAKĄ TO MA CUDOWNĄ RODZINE JAK ŚWIETNIE MU IDZIE KARIERA I JAK KOCHA TE STARE AUTA A TERAZ POKAZUJE SIĘ W TV I PLECIE O UROKACH OJCOSTWA PRZED PIĘDZIESIĄTKĄ BO NAGLE WYMIENIŁ KOBIETE NA MŁODSZĄ DZIECKO TEŻ JUŻ JEST I JAK WIERZYĆ PRASIE KOLEJNE W DRODZE I NAGLE TE STARE AUTA PODOBNIE JAK STARA ŻONA POSZŁY W ODSTAWKE BO NOWEJ PANI TRZEBA SPROSTAĆ -ŻADEN Z NIEGO WIELKI AKTOR A ZWYKŁY STARZEJĄCY SIĘ FACET KTÓRY SZUKA RESZTEK MŁODOŚCI.ZAMIAST O JEGO ROLACH PRASA PISZE O ŻYCIU PRYWATNYM BO TAM WIĘCEJ SIĘ DZIEJE .ŻAŁOSNY FACET.

HODIA

Zbędne te wielkie litery.

Wywiadów w kolorowych pisemkach nie czytam. To zajęcie dla matek-Polek, które siedzą w domu i symulują, że się opiekują dziećmi.

Borkowski nie jest strasznym aktorem (znam paru gorszych), w sumie obleci - jego życie prywatne zaś to jego prywatna sprawa.

Jorjan

Jorjan co się czepiasz
Chyba każdy ma prawo do wypowiedzi jak ci się nie podoba to nie czytaj tylko spadaj.

HODIA

Wystąpił w szopce noworocznej TVPIS
10 minut i miałem dosyć
Tak się skundlił jak Zelnik

giovanni50

Zgadza się, hańba

HODIA

Słaby aktor, nigdy za nim specjalnie nie przepadałem, ale teraz po tym co zobaczyłem w szopce pisowskiej, w której się ubrudził, to już go zupełnie nie lubię i nie szanuję

chemas

Zobacz to http://www.plotek.pl/plotek/7,154063,21195995,jacek-borkowski-zagral-w-szopce-fa ni-na-fb-co-za-wstyd.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones