Jacek Braciak

8,0
38 852 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacek Braciak
wojtasspe

Polecam film 'Edi'. Warto zobaczyć.
Braciak gra tam jąkającego się menela-złomiarza.

Futbolowa

właśnie ten już widziałem :) aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa za krótki

wojtasspe

To może 'Jasne błękitne okna'?
Niestety, nie pamiętam, jak dużą rolę tam odgrywał, ale jest to film wart uwagi :)

Futbolowa

a serial? :)

Aaaaaaaaaaaaaaa za krótki aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

wojtasspe

serial - BrzydUla. Ale tylko kreacje Braciaka jako Pszhemko i Małgorzaty Sochy jako Violetty. poza tym serialu mogłoby nie być :)

hofek

Oficer x3 Niesamowity Perła. Poza tym mistrz 2 i 3 planu. przejął schedę po Leonie Niemczyku. Każda rola inna. Jak dla mnie jeden z nielicznych aktorów, który naprawdę każdą rolę gra jak inną postać. Pomimo, że widziałam wiele ról z nim, to zapamiętuję je jako postacie, a nie jako Braciaka w filmie. Myślę, że to świadczy o jego umiejętnościach aktorskich.

mega_2

Ja polecam też "Glinę". Klimat do "Oficera" podobny, a rola bardziej okazała ;)

bada

Dla mnie Braciak zawsze będzie komisarzem Jóźwiakiem z Gliny. Niepozorna rola, ale genialna. Ale jeśli mnie spytacie dlaczego, nie będę umiał odpowiedzieć. ;)

hofek

w Brzyduli moim zdaniem zagral naprawde genialnie bo nielatwo wcielic sie w role Pshemka...;D

Futbolowa

stworzył świetną rolę w " Z odzysku"; film przeciętny ale rola Braciaka bardzo dobra

eliza_dz

Super też zagrał w serialu "Pitbull". Epizodycza rola w jednym z odcinków, dokładnie Odcinek 4, Serii 1

eliza_dz

dokładnie, rewelacyjnie zagrał sku******a w "Z odzysku"!

wojtasspe

Moja uwage zwrocil, swoja rola w epizodzie w Pitbulu, jako Romus :D

"Despero: Ty niezly gosc jestes. 3 ku*wy, ja bym nie dal rady
Romus: Bo ja to jestem taki, ze jedna to mnie nie rusza" :)
.
.
.
"Despero: A twoja mama Romuś mowi, ze wyszedles o 5 rano"
Romus: A co ona tam wie wsiowa baba, na emeryturze zegarka nie ma" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones