Jacek Braciak

8,0
38 852 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacek Braciak

Widzieliscie go u Wojewodzkiego, z tego co mowil czesto zdarza mu sie rozrobe rozkrecic :P Mimo wszystko szanuje tego kolesia za wspaniale aktorstwo. A tu jego wystep u Wojewodzkiego (od 15 minuty bodajze) http://multiseriale.pl/odcinki-online/138-kuba-wojewodzki-olivier-janiak-i-jacek -braciak POlecam, dobry odcinek :)

Pijany_Mistrz

Odcinek z@jebisty!
Pokochałem Braciaka po tym występie u Kuby.
Cholera. Ma dystans do aktorstwa. Wie jak to hula. Na spoko by mógł dawać wykłady o aktorstwie i całym świecie. Może już daje?
Jak tak to bym chętnie wziął udział. Gość jest mega!
Wielu osobom, którzy chcą startować do szkoły aktorskiej przydałaby się z nim rozmowa, żeby nie bujali w obłokach że to jest piękne, tylko na prawdę jest to wielkie gówno, ale warto się nie raz zanurzyć. Sam bym chciał.

użytkownik usunięty
Heian

Dokładnie, mam takie samo zdanie. Już nawet olać grę aktorską, która i tak jest na wysokim poziomie, prywatnie człowiek się wydaje być kapitalny.

Pijany_Mistrz

"Wielki" aktor grający w tvn-owskich serialach.

cav_filmaniak

"No, ale żyć trzeba"
"Mów mi dziwko serialowa".

Heian

"szmato serialowa":)

Yokichi

Ku*wa. Zj*bałem. Sorka :P
"dziwko telewizyjna" było... Czy coś. :D

Pijany_Mistrz

W najnowszej Angorze widziałam z nim wywiad, polecam przeczytać :)

Pijany_Mistrz

Ja jeszcze widziałem go w Stand-upie na HBO. Ale coś cienko. Nie na swoje możliwości...

Pijany_Mistrz

Oglądałam ten odcinek już dawno . Kocham tego aktora za dystans do siebie.

Szycowa

Szczery jest i tyle. Warto to uszanować, bo masa innych szmat serialowych będzie starała się nieudolnie bronić, że ich seriale coś wnoszą i są wartościowe. Poza tym nie robi z siebie świętego. Tak, to prawda: większość aktorów to hulaki i bawidamki, mówię to z empirycznego doświadczenia. Szanuję więc tych, którzy mają odwagę do tego się przyznać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones