Jacek Kopczyński

8,3
8 582 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacek Kopczyński

Jeden z najlepszych. Tylko dla niego grałem w DA: O po polsku :P Wydaje mi się, że tylko w Arcania: Gothic 4 średnio wyszło, ale poza tym świetny.

aleq1138

Popieram :)

aleq1138

Średnio też wyszedł w Wiedzminie, natomiast w Warcrafcie jak i DA wyszedł rewelacyjnie - aż ciary przechodzą to samo tyczy się AssassinS Creed... Co do reszty jego dubbingów... Pana zawsze się rozpozna, tak charakterystyczny ma głos :)

ZagiSama

Mój kuzyn, który jest wielkim fanem Warcrafta, nie mógł mi uwierzyć, gdy mu powiedziałem, że Arthas i Illidan są podkładani przez tą samą osobę xd. Chyba wpędziłem go w depresję.

użytkownik usunięty
aleq1138

Też uważam, że jest genialnym dubbingowcem, ale jaki z niego aktor to nie wiem, bo nie zagrał w niczym konkretnym. Natomiast... jak go w takiem razie oceniać ?? Dać tylko "5", bo dubbingowiec świetny a aktor raczej żaden ?

aleq1138

to prawda jako dubbinger jest nie do pokonania

aleq1138

Gdy się dowiedziałem, że "South Park" ma być dubbingowany i to przez jednego gościa - pomyślałem PROFANACJA. Gdy jednak obejrzałem kila odcinków, w których J.Kopczyński jest polskim głosem każdego z bohaterów - uznałem go za geniusza. Prawdziwy champion dubbingu. Respect!!!

pablo_sulecin

Mnie zawsze zdumiewa jak słyszę jego dubbing SpongeBoba.