Jacek Mikołajczak

9,0
3 696 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacek Mikołajczak

Mimo że wcześniej uważałam pana Mikołajczaka za aktora średniego, po roli w II i w IV serii Czasu Honoru - pełen respekt. Te spojrzenia do dr Marii w II serii i napięcie między nimi, coś niezwykłego

jocisko

Snape, byłabym Ci wdzięczna? Adres mailowy na priva mam Ci wysłać?
No, zaraz nasz serial. Rzadko coś oglądam, ale to trzeba:)

Niebieskooka_3

daj maila :)

Ardis_filmweb

Jak dla mnie
1) Jeśli znali się ze studiów - Maria miała go tylko za przyjaciela, a Otto się w Marysi podkochiwał, ale Jej o tym nie powiedział bądź oboje się w sobie podkochiwali, ale żadne nie zrobiło żadnego kroku
Ciekawe kogo Maria poznała jako pierwsza Ottona czy Czesława (jest od Niej trochę starszy)

SnapeForever

Snape, wg pana Sokoła znali się tyko z kongresów, dlatego machnęłam sobie opowiadanie (masz na forum tvp) jakoby znali się jeszcze hen przed Czesiem :P I wtedy ich relacja serialowa z II sezonu ma sens, bo winnym przypadku to ja kupuję to co jest w książce :P

Niebieskooka_3

Posiwiał też i zmarszczki jakieś extra ma :) Poza tym mając normalne włosy, a nie "ulizane SS-stylish" wygląda po prostu lepiej :)

jocisko

"SS - stylish" rzeczywiście nie było twarzowe, ale zmarszczki czy nawet siwizna nigdy jeszcze żadnej kobiecie nie dodały uroku, a mężczyznom wręcz przeciwnie:P

Niebieskooka_3

W V serii w tych łachmanach i kamizelce wygląda o wiele lepiej niż w ulizanych włosach i papierosem z II serii :)

SnapeForever

Wygląda fajnie, ale niech jak najwięcej mówi:)

SnapeForever

Ten papieros to akurat sexy był - naprawdę spadam :)

Ardis_filmweb

A jak Fischerowa zareagowała na wieść, że Maria była w obozie? A i dlaczego wcześniej Otto jej nie wyciągnął - był Niemcem, wystarczyło powiedzieć, że chce ją mieć w szpitalu i basta.

jocisko

!!!SPOILER!!! W książce są ale nie są parą, moim zdaniem ich relacje (książkowe) w szpitalu mają większy sens, niż serialowe. Jeżeli założymy że wcześniej spotkali się kilka razy w życiu. Otto bynajmniej nie mówi jej co chwile, ile to by dla niej nie zrobił.
!!! KONIEC SPOILERU!!!!
A o Fischerową to hmm pytasz bo nie wiesz czy pytasz bo nie rozumiesz? No ruszyło ją to. A Otto jak ją miał wyciągnąć jeżeli był na wschodzie, poza tym podlegał rozkazom, jak to w wojsku. Wyciągnąć to ją mógł sobie najwyżej podstępem i w wyniku szczęśliwego zbiegu okoliczności, że akurat Fischer potrzebował lekarza.

Ardis_filmweb

W serialu matka Fischera i Maria można by rzec, że się zaprzyjaźniły, oczywiście tak jak na te warunki przystało. Pamiętacie jak matka Fischera była zdziwiona, że rzeczywiście istnieją obozy? To było jak Maria pokazało jej swój obozowy "tatuaż". Otto nic nie mógł zrobić oprócz zrobienia z Marii osobistej lekarki Fischerowej.

Niebieskooka_3

Dzięks Wam, już wiem :) Po prostu nie widziałam odcinka, a chciałam wiedzieć :)

SnapeForever

Ostatni odcinek i staaałooooo siiiiiiiiiięęęęęęe!!!!!!!

SnapeForever

Szykuję się do obejrzenia tego serialu, często można tam zobaczyć Mikołajczak'a?

Filmaniak_19

od II serii, potem wielki powrót w IV serii POLECAM!!!

SnapeForever

no to mam juz pomysl na kino, dzieki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones