Jackie ChanI

Kong-sang Chan

8,2
21 944 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackie Chan

Gdzieś wyczytałem, że Jackie PRAWIE wszystkie sztuczki wykonuje samodzielnie. Czy znacie jakieś sceny, w których jednak ktoś go zastąpił? Podziwiam go i chciałbym wiedzieć, czy na pewno dosłownie wszystko wykonuje sam, czy zdarza mu się jednak skorzystać z pomocy. Zwłaszcza teraz, gdy ma już 55 lat.

kamiledi15

Sam gdzieś wyczytałem że w wielu filmach robił je sam jednak nie wszystkie np sam robił sztuczkę w filmie "Draka w Bronksie" gdy to z parkingu ociekając przed gangsterami wskoczył do sąsiedniego budynku na balkon a styczki przy których pomagali mu kaskaderzy to te kiedy suwał sie po budynku pod koniec filmu w filmie "Zgadnij kim jestem" to takie przykłady

dzakez

Serio? To dziwne, bo w napisach końcowych, kiedy pokazują urywki z produkcji filmu, to widać, że to właśnie Jackie się zsuwa, a potem go wciągają z powrotem na linie i jeszcze macha do kamery.

kamiledi15

Zobacz w 7:50 i 9:13, może tylko część tej sceny, jak jest z daleka, wykonał kaskader?

kamiledi15

Aj, zapomniałem dać linka http://www.youtube.com/watch?v=nQ2CzpCWl6g&feature=related

kamiledi15

Jak byś umiał czytać to napisałem ze scen przy której mu pomagali kaskaderzy to ta z filmu "Zgadnij kim jestem"

dzakez

No przecież te próby, do których dałem linka, są właśnie z filmu Zgadnij, kim jestem, więc nie wiem, o co ci chodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones