Jackie ChanI

Kong-sang Chan

8,2
22 039 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackie Chan

Ostatnio obejrzałem sobie Rycerze z Szanghaju jak leciał w tv.
Choć kowbojowi z Szanghaju nie dorówna to i tak da się oglądać tym bardziej że występował tam mój najlepszy aktor Jackie.
Powinni więcej takich filmów puszczać z Jackie a nie tylko raz na jakiś czas. Przecierz w tylu on filmach wystąpił, a tak mało jego filmów pokazano w tv. Wszystkie od początku powinni pokazać i to nie raz na pół roku tylko co tydzień a nawet dwa razy w tygodniu ;-)
Trudno jest stwierdzić który film z Jackie mi się podobał dużo ich było.
Na pewno Godziny szczytu 1,2. Przyjemniaczek, Draka w Bronksie, Pierwsze uderzenie, Kim jestem?, Kowboj z Szanghaju i Medalion.
Te wcześniejsze filmy z Jackie z lat 80tych jakoś mi nie wchodzą, może dlatego, że za mało tam jest humoru.
Tak jak pisałem wcześniej szkoda, że już praktycznie nie występuje w filmach akcji :( Ma po 50tce i co z tego Chuck Norris ma po 60tce.
Jackie powinien nas cały czas rozśmieszać, może zamiast filmów a właściwie komedii sensacyjnych powinien zagrać w jakimś horrorze lub jakiejś przygodówce. A najlepiej jakby zrobili film o Ninjach tak mało było tych filmów. Tylko Amerykański wojownik ninja oddawał klimat tajemniczych wojowników. Jackie powinien właśnie takiego zagrać.
Więc Jackie trzymaj się a nie poddawaj masz jeszcze trochę do 60tki, możesz zagrać jeszcze w wielu filmach.
Pozdrawiam ciebie i wszystkich fanów Jackie Chana
Sayonara

Vakr

Miły wpis, ale nie do końca się zgadzam. Jeżeli Chan wystąpiłby w filmach typu - horro, thriller to by już nie miało takiego znaczenia że tam występuje. (co by kopał zombiaki? ) Przez tyle lat wykreował image, który ciężko będzie pobić. Stworzył swój własny styl w filmach. Nie chciałbym go widzieć w horrorze no i przecież i tak teraz na starość próbuje sił w innych gatunkach niż wcześniej (np: Mit) Kondycja nie bedzie trwała wieki. A co do filmów z lat 80tych to stary one mają bardzo dużo humoru (praktycznie tylko na tym leciały) no i można podziwiać jego kondycje z młodych lat, która teraz jest słabsza... tylko że może takie poczucie humoru Cię nie łapie. Za to zgadzam się co do puszczania jego filmów w Tv :) Pozdrawiam.

skibson

Skiba sam Jackie mówił, że ma zamiar zakończyć karierę w filmach akcji. A gdyby wystąpił w jakimś horrorku to wcale nie musiałby kopać ząbiaków tylko by mógł być takim ząbiakiem, bo nigdy praktycznie jak grał w swoich filmach nie był złą postacią. Wiem, że sobie odpuścił z kopniakami, ale weśmy Chucka Norrisa po 60tce i nadal kopie.
W Strażniku z Texasu bodajże przy końcu odcinków miał gdzieś 62 lata.
A Jackie dopiero co skończył 50tke. Ale tak serio czytam teraz w myślach Jackiego pewnie ma dość kina akcji bo odezwały się teraz jego złamania/blizny. Popisy kaskaderskie w jego wykonaniu były dla mnie, nadal są czymś perfekcyjnym tak jak Bruce Lee.
Jackie chce teraz pewnie odpocząć od wszyskiego, ale może pewnego dnia powróci na ekrany.
Pozdro!


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones