Jackie ChanI

Kong-sang Chan

8,2
21 944 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackie Chan

Do każdego podawać tytuł i krótki opis dlaczego ten film jest waszym ulubionym. Co ma dany film w sobie szczególnego.

W tej chwil i najlepszy film jaki widziałem z jego udziałem to seria godziny szczytu ponieważ w tym filmie jest wszystko doskonałe sceny walki,bardzo dużo akcji a przede wszystkim jest smieszny (genialny chris tucker bez którego. ten film by nie istanił ) oraz sa sceny które tkwią w mej pamięći na długi czas

A słuchałeś kiedykolwiek, jak on śpiewa? Nawet wykonał motyw przewodni do filmu ,,Dawno temu w Chinach''.

użytkownik usunięty
karoman4

Tak. Do wielu swoich filmów śpiewał.

''Do wielu'', to mało powiedziane. Do wszystkich wykonywał motyw przewodni. Mnie się podoba z Policyjnej opowieści, Przyjemniaczka i z Szybszy od błyskawicy. No i to Dawno temu w Chinach. Ale tak słucham na yt i jest wiele fajnych piosenek.

karoman4

mowicie o jackiem chanie ktory spiewal???ja lubie poslluchac chinskiej muzyki bardzo fajna

Jackie82

Tak. Ja ostatnio dorwałam (cudem) dyskografię Jackie Chana, teraz magluję cały czas i coraz bardziej mi się podoba.

karoman4

ja tez lubie bardzo chinska muze hehe:)ale ttrakich fanow jest chyba nie wiele;)mam nawet na mojej mp3 kilka piosenek takze super sa piosenki czy muzyjkka z samych filmow

Jackie82

Ta piosenka Chana jest fajna: http://www.youtube.com/watch?v=kPJ8iKJXjkI
Wiesz, z muzyką to już tak jest. Albo wpadnie w ucho i będzie się ją lubić albo nie. Te chińskie rytmy są bardzo dobre.

Seria Godzin Szczytu, Jackie Chan: Pierwsze Uderzenie, Przyjemniaczek, Pijany Mistrz.

Mit

Większość jego filmów są moimi ulubionymi. Ale takie sztandarowe, to ''Policyjna opowieść'', ''Godziny szczytu'', ''Pijany mistrz'', ''Interes na kółkach'', ''Przyjemniaczek'' i wiele innych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones