Jackson Rathbone

Monroe Jackson Rathbone V

7,1
4 676 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackson Rathbone

Dziewczyny, zachodzę w głowę - co w nim takiego jest, nie da się go nie kochać? ;)

_Ruby_

Ma najpiękniejszy uśmiech na świecie, ładne dłonie i TE OCZY! xD Poza tym jest świetnym facetem (tak myślę). Skromny, zabawny, utalentowany i normalny. Znaczy się podczas koncertów rozmawia z ludźmi, śmieje się z nimi, bawi się tym. IDEAŁ!!

Gred_and_Forge

Zaraz się pochoruję z żalu, że takiego nie mam :(
Nawet słowo "ideał", to za mało ;)

_Ruby_

on jest boski:))))normalnie ogladam ,,Piekni''i Twilight to on tam jest taki slodki i niesmialy:)Nie obrazilabym sie jakby on zagral głowna role w Twilight;)

sabrinanina

Szczerze, nie pasuje mi na Edwarda, ale mogłoby go być zdecydowanie więcej w filmie! Na razie trzeba się pocieszać innymi produkcjami ;)

_Ruby_

Usmiech i spojrzenie hipnotyzera, jakby spojrzął na mnie na ulicy... Jejku on działa jak jakiś scjentolog!

wiosna322

Gdyby spojrzał na mnie na ulicy, to po takim upadku, jaki bym zaliczyła, musiałabym sobie sztuczne zęby sprawić... :P

_Ruby_

Gdyby na mnie spojrzał na ulicy, to nie pisałabym tutaj teraz z Wami xD


I nie będę tu może przytaczać, całgeo biegu wydarzeń...

a dziewczyny mówią że to Robert (Edward) jest ideałem faceta, HA! niedoczekanie...

_Ruby_

Duże przepiękne oczy to jego magnetyczna siła. A zaraz po nim jego rozbrajający uśmiech.

xena_4

Och zgadzam się z wami w 100% ;D
Jego piękne oczy, które wyrażają więcej niż tysiąc słów xD
I ten uśmiech <333

pietrusia

Tak:) uśmiech i te cudowne dołeczki:> Poza tym jest skromny, niczego nie udaje i widać, że robi to co lubi:)
To jest poprostu ideał faceta;)

pietrusia

Tak:) uśmiech i te cudowne dołeczki:> Poza tym jest skromny, niczego nie udaje i widać, że robi to co lubi:)
To jest poprostu ideał faceta;)

Jeannette

Właśnie oglądam galerię jego zdjęć i za każdym razem, kiedy załaduje się nowa fotka, dech mi zapiera. Jak to możliwe?
I jutro Piękni o 13.30 na TV4!

_Ruby_

heh . a dla mnie nawet bez tego uśmiechu i dołeczków
pięknych oczu i tych słodkich minek
i tak byłby najlepszy .. bo ma to coś ..
heh.. kochany Jasper !.

_Ruby_

w nim jest... ON! nie chcę się powtarzać,a le oczy to on ma niepowtarzalne. .. Trochę przeraża jako Jasper, no ale bez charakteryzacji... BAJKA! :)

dancewithangel

Mam taki pięknu uśmiech ;) Przypomina mi łobuzerski uśmiech Edwarda, ale na samego Edwarda mi nie pasuje ;)) Ale zdecydowanie więcej powinno go być w filmie, ale chyba najwięcej to go będzie w 'Zaćmieniu' . Ja tylko zacieram rączki na jego inne filmu, a szczególnie czekam na 'Dread'.
No i te jego oczy i magnetyzujący wzroki ;) Ah... Ogólnie w wywiadach wydaje się być sympatyczny, zabawny i skromny ;) Bardzo lubię pewne określenie jego charakteru, którego sam użył w wywiadzie:
'samotnik uwielbiający towarzystwo' ;D
Ah...;*

Nugathy

"samotnik uwielbiający towarzystwo"
coś jak ja ;)

_Ruby_

Ah i mam pytanie, czy ktoś wie ile Jackson ma wzrostu ? ;))

Nugathy

Ma 1.77 m. http://www.imdb.com/name/nm1717152/bio

angie_86

To samo jest napisane w ciekawostkach w filmwebie, ale jakoś mi się nie chce wierzyć, że ma tylko tyle wzrostu. Wydaje się dużo wyższy.

xena_4

Mi się wydaje, że może mieć te 1.77m bo w filmie kiedy idą obok siebie z Ashley nie widać takiej dużej różnicy wzrostu, a ona ma chyba 1.65 m.

_Ruby_

Gdzieś czytałam, że ma podobno 185 cm wzrostu, ale wydaje mi się, że jest wyższy.

xena_4

To dobrze, że jest wysoki ;D Bo w książce było, że Jasper jest raczej niski (chyba 165cm) i dlatego się pytałam ;))
'Samotnik lubiący towrzystwo' ;)) Tak to też o mnie ....;D

Nugathy

Ja w książce czytałam o "wysokim blondynie". ??

_Ruby_

Eee to już nie wiem...może mi się coś pomyliło, jak odzyskam książkę to sprawdzę ;)

Nugathy

Jasper jest wysoki, a w jednym z wywiadów autorka podała, że ma 190 cm wzrostu.

Jeannette

To chyba mi się coś pomyliło. Przepraszam...
;D

Nugathy

Ależ nic nie szkodzi :D Od tego jest forum - żeby komentować i rozwiewać wątpliwości ;)

_Ruby_

Wg mnie jest naprawde uroczy.Rob jest taki bardziej bajerant i pewny siebie.Byłby ładniejszy gdyby się czasem ogolił :) Jackson jest super.I wcale nie wygląda że jest starszy od Roba

Vampire_D

Dokładnie:D w ogóle nie wyglądał jak najstarszy z rodzeństwa Cullenów - a jednak!xD
Jest jak dobre wino - im starszy tym lepszy.

Gred_and_Forge

Właściwie, to wyglądał na najmłodszego. Achh... Oglądam po raz n-ty scenę meczu, chyba nigdy mi się nie znudzi xD

_Ruby_

scena meczu była najlepsza Jackson + kij

_Ruby_

Też uwielbiam tę scenę. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że Jackson wcześniej dużo grał w baseball, więc ta scena to była dla niego sama przyjemność (mimo, że musiał wybijać lewą ręką) - wyczytałam to na jego oficjalnej stronie.

xena_4

Tak scena baseball'u to jedyna scena w filmie, która mnie naprawdę zachwyciła i wyszło to lepiej niż ja sobie sama to wyobraziłam ;D
Tak a Jackson i kij to świetne połączenie ;) Również czytałam, że wcześniej dużo grał, ale miał problemy aby odbijać lewą ręką ;DD
Dla mnie też wygląda najmłodzie zarówno w filmie jak i na w 'życiu prywatnym'. ;D

Nugathy

nooo i jest okropnie i benzadzijnie przystojny inteligentny dowcipny miły zabawny itp :)

hahhh kocham go .. !.O.o ale to nie nowość !.
jak można go nie kochać ?. <retoryczne pytanko !.>
heh :)

_Ruby_

A ja go najbardziej kocham za te jego zabawne miny. Zresztą zobaczcie to same:

http://www.youtube.com/watch?v=G1K6EHs3Nyg&NR=1

Aż się rozpłynęłam. Jak widać z twarzą potrafią zrobić chyba wszystko.

_Ruby_

Jest bardzo przystojny.
Wogóle często się uśmiecha i wtedy tak bosko wygląda. :)
Wydaje sie być pogodnym i miłym człowiekiem.
I tak jak już dziewczyny pisały wyżej, za jego rozbrajające miny ;*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones