Jake LloydI

Jacob Christopher Lloyd

7,1
2 995 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jake Lloyd

słabszy oczywiście niż Osment, ale lepszy od tego zboka Radcliffe'a.

Hagan

H.J. Osment jest swietnym "malym" aktorem. No, teraz juz nastolatek z niego, ale patrzac na filmy, w jakich gral majac kilka lat i na to JAK w nich gral jestem w stanie pokusic sie o stwierdzenie, ze jest chyba jednym z najlepszych "malych" aktorow wszehcczasow. (powtarzam "MALYCH"! nie wiem jak bedzie gral kiedy dorosnie i w ogole...)

Nie potrafie wiec zrozumiec za CHOLERE(!!!!) jak mozna porownywac tych dwoch aktorow. Jake Lloyd - krotego filmografia jest powalajaca (czuc ironie??) i H.J. Osment, ktory naprawde gral w niezlych filmach i co wiecej - wychodzilo mu to.

To jak bym napisala, ze Cichopek jest oczywiscie slabsza niz Meryl Streep, ale.....:)

... bez komentarza.

Jesli chodzi o Radcliffa - koles jak narazie gra sobie w "HP" i ok. Uczy sie. To zupelnie inny aktor. Teraz ponoc wystepuje w niezlej sztuce w teatrze.
Fajnie, bo sie rozwija.

Natomiast Jake LLoyd - z szacunkiem do jego osoby - gowno robi.
Wiec zupelnie nie wiem w czym jest lepszy.

I prosze wytlumacz - dlaczego porownujesz tych 3 aktorow? Ze wzgledu na zblizony wiek...? Czy jak?

Bo nie potrafie znalezc powodu....

Pozdrawiam.

gwell

Fakt, mają podobny wiek, Osment 20 lat, Lloyd i Radcliffe po 19. Jake Lloyd zagał w końcu przyszłego Vadera, a to postać (dla mnie) wiele bardziej kultowa niż czary-mary-głupi-harry. Pisząc "zbok" miałem na myśli właśnie tę sztukę, gdzie biega nago i obmacuje konie przy wielkim aplauzie nastolatek z widowni. A co do jego umiejętności aktorskich, to już lepszy jest Rupert Grint, Daniel nadaje się co najwyżej na Radara z Mash'a.

Hagan

Ok, Rupert jest moze lepszy. Ale nie o nim tu mowa.
To ze Lloyd zagral dla Ciebie wazniejsza postac niz Radcliffe, to juz swiadxzy tylko o tym, ze subiektywnie strasznie traktujesz gre aktorow..Przez pryzmat posiaci, jaka graja..

"Pisząc "zbok" miałem na myśli właśnie tę sztukę, gdzie biega nago i obmacuje konie przy wielkim aplauzie nastolatek z widowni."

Coz...Ok, podejrzewam, ze dla wielu nastolatek sztuka jest faktycznie tylko i wylacznie okazja do zobaczenia nago przystojniaka (?) z ekranu. Ale to co...jesli w sztuce, czy filmie rozbiera sie Robert De Niro, Depp, czy ktokolwiek inny, to tez jest zbokiem? Czy jak? Bo nie rozumiem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones