Jake LloydI

Jacob Christopher Lloyd

7,1
2 995 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jake Lloyd

zasłużona złota malina za postać anakina w SW mroczne widmo

piter_sobiecki

Jego rola nie była jakaś genialna, ale czego tu wymagać od dziecka. Nie wiem czy mógł lepiej to zagrać... Przynajmniej był naturalny :P

kronnos

On pewnie nie mógł, ale wystarczy obejrzeć "Omena" czy "Lśnienie", żeby zobaczyć jakich młodych aktorów można znaleźć i jak ich poprowadzić.

_Andrzej_

To nie to samo. Nie znam "Omeny", ale aktor grający w Lśnieniu był postacią pierwszoplanową i kluczową - trudno się dziwić, gdyż tam przez większość filmu występują 3 osoby. A w Gwiezdnych Wojnach naprawdę nie za bardzo miał się czym wykazać. Ta nominacja do Maliny jest moim zdaniem jakąś pomyłką.

Gladiatorek

Nie "Omeny" tylko "Omenu", znany horror z Peckiem.

Gladiatorek

Zdarzały się oscary w historii dla młodych aktorów ale te gale to były parodie. Lub w tych latach naprawdę mało filmów wychodziło.

_Andrzej_

prosze Cie nie podawaj takich przykłądów jeżeli chcesz potwierdzić swoje racje :D:D:D:D

kronnos

Anna Paquin była niewiele starsza (12 lat) jak dostała Oscara za rolę w "Fortepianie". Już nie wspomnę o 14 letniej Jodie Foster w "Taksówkarzu" , która za rolę w tym filmie była nominowana do Oscara i otrzymała nagrodę BAFTA. Wiek o niczym nie świadczy, albo ktos ma talent, albo nie.

jagnaC2

w tym wieku nawet rok to dużo..... kto tu się wypowiada chyba dzieci. Polecam postudiować psychologie rozwojową.....

piter_sobiecki

Jednego nie rozumiem. Skoro gościu dostał złotą malinę, to czemu ten laluś co grał Eragona nawet nominacji nie dostał?! Jak dla mnie to on był nieporównywalnie gorszy ;/ Tym bardziej, że starszy był ;/

moooras

przejęzyczyłem sie. Chodziło mi o nominację

moooras

On miał 10 l także nie można, było od niego wiele wymagać. Spójrzcie np. na
tą dziewczynkę która grała w "Tylko mnie kochaj" i "Naznaczony" ma 11l a
gra jakby miała 5l

Jake14

NO KURDE MÓGŁ SIĘ ZAŁAMAĆ CHŁOPAK :(

moooras

nie dostał, był nominowany

lukaster

A przeczytaj mój następny komentarz panie UmiemCzytaćZeZrozumieniemIZanimCośNapiszęUpewnięSięŻeKtośInnyJużTegoNieZrobił

moooras

Rup Gotika xD

piter_sobiecki

heh, co racja to racja. wlasnie leca wojenki i ten gosc rzeczywiscie jest beznadziejny. jak ogladalam bedac mniejszą nawet tego nie zauwazalam:P nie wiedzialam, ze dostal za te role malinke, otworzylam fw zeby sprawdzic tematy pod nim no i malinka:P absolutnie zasluzona

piter_sobiecki

wiekszosc aktorow w tym wieku co on teraz jest dopiero zaczyna swoją przygode z kinem, a on już swoją zakończył i to 9 lat temu jak wynika z filmografii :P

może zawiele sie nie nagrał, ale zagrał w niebyle jakich filmach u boku światowych gwaizd jak Szwarci czy Angelina
moze i chujowy z niego aktor, ale bedzie miał co opowiadać dzieciom :P

użytkownik usunięty
ZelgO

Nie uważam aby Jake Lloyd był aż tak ch*jowym aktorem. W innych filmach(dużo ich nie było to prawda) zagrał całkiem dobrze.
Poza tym po jednym filmie nie można powiedzieć, że jest beznadziejny. Natalie Portman też dostała nominację do Maliny za TPM w duecie z Jakiem, a przecież to bardzo dobra aktorka. Ostatnio Złotą Malinę dostała także Sandra Bullock, a za inny film Oskara, więc widać, że różnie to bywa.
Osobiście z chęcią bym go zobaczył w jakimś filmie i sprawdził czy jego potencjał się rozwinął, czy jednak nie...

p.s.
Szkoda, że już dojrzał, bardzo lubiłem go w rolach dziecięcych.:)

użytkownik usunięty
piter_sobiecki

Jeszcze dodam, że Jake nie otrzymał Złotej Maliny, był tylko nominowany. Natomiast wygrał Young Artist Award, właśnie za film TPM...

piter_sobiecki

To już dla mnie szczyt chamstwa,dziecko nominować do złotej maliny.Rozumiem aktora z wieloletnim stażem, z doświadczeniem, ale nie dziecko.

timcer

Do-kła-dnie.

timcer

Też myślę, że to kpina, niedługo będą nominować psa, że źle szczekał...

Redrum

Skoro Uggie zgarnął pare pozytywnych nagród za Artystę, to czemu nie miałoby być też negatywnych nagród?

moooras

Nie wiem, może dlatego, że dzieci powinno się prędzej zachęcać niż zniechęcać, mogli z takimi malinami poczekać jeszcze chociaż 2-3lata.

piter_sobiecki

wg mnie na maline zasłużył odtwórca starszego luke'a to była porażka

kaams

nie wiem co wy chcecie od Haydena, w czym on źle zagrał, że nie miał chrypy jak w 4,5,6 części, dla mnie mółby dostać oskara raczej

GalaQXus

Że zachowywał się jak emo.

piter_sobiecki

Bzdura; był świetny. Poza tym, jak można dać Złotą Malinę 10-letniemu dziecku? To okrutne.

użytkownik usunięty
piter_sobiecki

Bez przesady, jak na 9-10 latka grał całkiem dobrze.

piter_sobiecki

No niestety muszę się zgodzić. Zniszczył postać Anakina. Lucas dokonał chyba najgorszego wyboru z możliwych.

piter_sobiecki

Prędzej dla ciebie jest zasłużona ta malina!!!

piter_sobiecki

Skąd to całe zamieszanie? Może kłopot był raczej w nowej serii niż w grze 10-latka. Przecież zapewne pamiętacie jakie bluzgi szły. Zapewne na tej fali poszła malina, moim zdanie niezasłużona.

piter_sobiecki

Czemu niby zasłużona? Nie grał może za dobrze, ale czy grał na pewno aż tak źle?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones