Jakub Wesołowski

6,6
6 099 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Wesołowski

Bardzo kontrowersyjna teza. Ale jeżeli założymy, że nim jest, to jest jednym z najsłabszych aktorów jakich widziałem w całym życiu. Być może prywatnie to fajny chłopak i życzę mu wszystkiego najlepszego, ale na ekranie wygląda żałośnie i "kładzie" prawie każdy film w którym zagra.

tom074

Jeden z najlepszych polskich seriali: Czas Honoru również kładzie?

AdamBayern01

Napisałem "prawie każdy", a to bardzo dobry serial, dobra obsada, świetnie nakręcony, z udanym scenariuszem. Jeden gość go nie położy.

tom074

"Jutro Idziemy Do Kina" też słąby?

AdamBayern01

Nic specjalnego, moim zdaniem byłby dużo lepszy gdyby lepiej dobrano obsadę do jednej z głównych ról. Zapamiętałem z tego filmu scenę z przelatującymi nad plażą niemieckimi samolotami. Rewelacyjne ujęcie. I tyle.

tom074

pewnie ze nic specjalnego,czas honoru tez gniot telenowela wojenna a on aktorem nie jest i nie bedzie jest chlopakiem z telenoweli i dlatego jest w alexie aby lapal glupie dziewczynki 4 -7 podst te co ogl na wspolnej,grac nie potrafi ,jest z zawodu dziennikarzem nie ma nawet kursu aktorskiego nazywany jest trzecim mroczkiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones