Jakub Wesołowski

6,6
6 078 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Wesołowski

Czy w naszym kraju nie ma przystoinych facetow po szkolach teatralnych tylko musza jego upychac? urode jak dla mnie ma przecietna, a jego ,,gra" aktorska to totalna pomylka...

boskallitania

Zakręcił się w TVN i tak go biorą. Sam się zastanawiam dlaczego.

Pawuloniasty

Gdyby on jeszcze gral w rakim czyms jak ,,Pierwsza Milosc" czy ,, M jak milosc" a dostaje angaze do ,, Jutro pojdziemy do kina" gdzie psuje swoja osoba dobre filmy.

boskallitania

Dokładnie, jest naprawdę słaby.
Nie chodzi tu o jego fizjonomię( pewnie fanki zarzucą nam że mu zazdrościmy !!) Nie !!
Pitt czy Depp jest tez przystojny , ale oni maja warsztat.

Wesołowski ,chłopie sorry, może i sympatyczny jesteś, ale aktor z ciebie marniutki.
Nie łam sie, to tylko subiektywna ocena garstki ludzi z portalu filmweb.

KRISPO_DE_PALMA

E tam. Do gimnazjalistki mi daleko, ale podoba mi sie w Strazakach. Gra takiego sluzbiste. Fajnie mu to wychodzi. Co do jego urody to bez przesady. Nie rzuca na kolana. Ale nie jest tak zle z jego aktorstwem.

boskallitania

Jest beznadziejny w Komisarzu Alexsie aż njie od noego sztucznością dobrze że zginął.

Ruben_fw

w ogole to ma strasznie dziewczeca urode..

KhyraVolain

I bardzo fatalną DYKCJĘ.

Ruben_fw

Zmasakrował swoją "grą aktorską" niejeden film a najbardziej "Jutro idziemy do kina". O dykcji już nie wspomnę.

boskallitania

Ja go długo nie odróżniałem od Mroczków, tzn. po prostu uważałem go za któregoś Mroczka. A on okazał się oddzielnym bytem ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones