James MarsdenI

James Paul Marsden

7,4
21 652 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Marsden

za tą twarz i te ciało jestem zmuszona dać mu dychę :D

return_lux

Spodoba Ci się
http://media.tumblr.com/tumblr_me4cfxcTzl1r83wza.gif

return_lux

Boski jest

lolxdzalmicie

a ja wam za poziom inteligencji dał cyfrę ujemną ... ale nie da się niestety!

Dzięki takim plastikom nie można widzieć obiektywnej oceny ludzi którzy mają chociaz mgliste pojęcie o fachu danego aktora i postaci którą odgrywa. Żenua !

Adash

A to, że w rankingu aktorek większość z nich jest tam tylko dlatego, że są fantazją facetów jest ok? Wczoraj przeczytałam gdzieś wpis, że "aktorką nie jest rewelacyjną, ale jest przepiękna" i ocena 10. Gratuluję panowie

Riiko

no cóż ... błędy młodości, chłopców. Na pocieszenie powiem Ci że po ślubie mądrzejemy :)

Adash

Chyba Ty. Pełno jest facetów, którzy nawet po ślubie skrycie fantazjują o znanych kobietach mimo, że mają żony. Pytanie czy to wina facetów czy czasem ich kobiet, które przestają dbać o siebie...<rolling eyes>.
Co do tego aktora, to nie będę oceniać, bo nie oglądałam z nim wiele filmów a i się jakoś nie wyróżnił specjalnie w żadnym. To przykre, że ludzie otwarcie mówią o tym, co kieruje ich oceną AKTORA/-KI. Powinni dostawać warna ;/

Adash

Kobieta oceniająca aktora na podstawie urody = ujemna inteligencja.
Facet oceniający aktorkę na podstawie urody = błędy młodości.
Ładnie. A przecież jedno i drugie jest równie bezsensowne.

szpieg_ola

Podwójne standardy niech żyją!
I zastanawianie się, czy facet fantazjujący o innych to jego wina, czy może jednak - jak zwykle - wina kobiety. <3

użytkownik usunięty
Riiko

Użytkownicy, którzy tak oceniają to pustaki, żałosne parówy niemające pojęcia co tu się robi.
Ja 10 dałem tylko Weaver, a Margot Robbie ( ta z Wilka z WS- ultra sexowna laska 11/10, dałem jej 4/10 bo jest crapową aktorką) Za wygląd dałbym 11/10 ale tutaj się modeli nie ocenia.

Adash

na szczęście on oprócz urody ma talent ,więc te dychy tak nie rażą

użytkownik usunięty
lolxdzalmicie

Pustaku..... pusta lala to ty

użytkownik usunięty
return_lux

dokladnie ;)

return_lux

Mam to samo :D

lilly405

Tu akurat się zgodzę. Gość jest aktorem dobrym. Ale zakładam że taki Malkovich nie został by doceniony przez wyżej oceniające dziewczyny ... mimo że James Marsden aktorsko nie dorasta mu do pięt

użytkownik usunięty
lilly405

Jak można byc takim pustaczkiem? pustą lalką? to filmweb parówo

użytkownik usunięty
return_lux

Co za pustak.........

return_lux

he is so hot :)

return_lux

za "TĘ" twarz i "TO" ciało, ja też daJę mu 10:):)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
return_lux

o tak hahahha! Boski jest!! a im starszy tym przystojniejszy!! dobrze mu z zarostem <3

return_lux

Widzę, że panowie mają ból dupy, bo o nich nikt nigdy tak nie powie... Smutne.

return_lux

Rozumiem, u mnie też 10/10

return_lux

To jest pokaz mody czy ocena za kunszt aktorski idiotko??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones